تصاویر اختصاصی چرخان از H30 Cross را ببینید!

0

چندی است که ایران خودرو با رونمایی از محصول جدید چینی اش با نام H30 Cross بازار تشنه خودروی کشورمان را بیش از پیش دچار عطش کرده است. این کمپانی داخلی سال گذشته با نام نویسی از این خودروی هاچ بک با قیمتی مناسب، توانست به سرعت ظرفیت پیش فروش خود را تکمیل کرده و مشتریان را در انتظار تحویل نگاه دارد.

پیش از این در چند مقاله به ویژگی‌های این خودرو و ویدئوی معرفی آن پرداختیم.

حال در حاشیه نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد، توانستیم برای شما از این خودرو تصاویری اختصاصی تهیه کنیم تا اگر جز آن دسته از افرادی هستید که ندیده و نشناخته برای این خودرو ثبت نام کرده‌اید، بتوانید آن را دقیق‌تر ببینید.

همچنین می‌توانید از لینک زیر بررسی تخصصی این خودرو رو بخوانید:

در نمایشگاه مشهد دو خودروی اچ‌۳۰ کراس وجود داشت، یک مدل خاکستری رنگ که در مبادی ورودی قرار داشت و تنها برای مشاهده، آن هم از راه دور بود! دیگری هم یک نسخه مشکی رنگ داخل سالن ایران خودرو که همگان می‌توانستند از نزدیک آن را مشاهده کرده و داخلش خودرو نیز بنشینند.

در ادامه تصاویری که ما برای شما شکار کرده‌ایم را مشاهده می‌کنید و همچنین یک ویدئوی اختصاصی هم از این خودرو گرفته‌ایم که به‌زودی آن را نیز بر روی سایت قرار خواهیم داد. ضمن آنکه تلاش کرده‌ایم تا به وسیله ارتباط با مدیران ایران خودرو، این ماشین را برای یک بررسی تخصصی و دقیق در اختیار بگیریم که در صورت محقق شدن این امر، شما بیشتر در جریان توانایی‌ها و ضعف‌های H30 کراس قرار خواهید گرفت. پس چرخان را دنبال کنید چرا که تلاش داریم تا بهتر از قبل با ارایه مقالات تخصصی، به شما در شناخت بهتر و دقیق‌تر خودروهای پرطرفدار کمک کنیم.

h30 cross 4 h30 cross 3 h30 cross 9 h30 cross 10 h30 cross 2 h30 cross 5 h30 cross 8 h30 cross 6 h30 cross 7

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید