تصاویر جاسوسی از هاچ‌بک پژو ۳۰۸ فیس‌لیفت!

0

پژو در حال آماده‌سازی نسخه  فیس‌لیفت هاچ‌بک پژو ۳۰۸ است. تصاویری که می‌بینید آزمایش نسخه هاچ‌بک پژو ۳۰۸ در جنوب اروپا را نشان می‌دهد که با استتاری کم و نه چندان پیچیده در حال تردد است!

مهندسان پژو قسمت‌هایی از پیشانی نسخه فیس‌لیفت پژو ۳۰۸ را پنهان کرده‌اند، که به لطف تابش نور خورشید می‌توان اطلاعاتی از این قسمت به دست آورد. در نسخه فیس‌لیفت پژو ۳۰۸ شاهد ارتقاء نسبی چراغ‌های جلو، تغییر شکل بدنه در اطراف جلو پنجره‌ای و تغییر شکل اندکی در سپر جلو هستیم.

peugeot-308-refresh-spy-shots

انتهای خودرو هیچ تغییری نسبت به نمونه قبلی پژو ۳۰۸ نداشته است؛ اما تا زمان معرفی و عرضه نسخه نهایی، احتمالا تغییراتی در این قسمت اعمال خواهد شد. بنابر این زمانی که نسخه فیس‌لیفت هاچبک پژو ۳۰۸ به فروش برسد؛ ما شاهد تغییر در چراغ‌ها و سپر عقب این خودرو خواهیم بود.

peugeot-308-refresh-spy-shots2

ظاهر جدید پژو ۳۰۸ این سوال را به وجود می‌آورد که آیا تغییرات به وجود آمده تنها مربوط به ظاهر پژو ۳۰۸ می‌شود؛ یا اینکه مشخصات فنی پژو ۳۰۸ هم تغییر کرده است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هنوز چیزی مشخص نیست؛ اما احتمالا میزان مصرف سوخت پژو ۳۰۸ بهبود یافته و ما نباید منتظر ویژگی  جدیدی باشیم.

peugeot-308-refresh-spy-shots3

از آنجایی که به‌روزآوری صورت گرفته در خودروی پژو ۳۰۸ کامل و جامع نیست؛ ما خیلی زود شاهد معرفی و عرضه این خودرو خواهیم بود و به احتمال زیاد در نمایشگاه خودروی پاریس از آن رونمایی خواهد شد و در اوایل سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه و فروش گسترده آن خواهیم بود.

peugeot-308-refresh-spy-shots1

پژو ۳۰۸ جزء بهترین خودروهای اروپایی در سال ۲۰۱۴ بوده و رقیبی سرسخت برایI3 BMW و تسلا مدل S به شمار می‌رود. هاچبک پژو ۳۰۸ توانسته، مرسدس‌بنز کلاس S را به چالش بکشد و در نظر سنجی‌ها با آن برابری کند.

گروه خودروسازی پژو سیتروئن در حال حاضر مشغول برنامه‌ریزی برای حضور مجدد در بازار ایالات‌متحده امریکا است. ورود پژو به امریکا ابتدا با به وجود آوردن خدماتی مانند اشتراک خودرو آغاز شده و در نهایت به فروش گسترده محصولات ختم می‌شود. از آنجا که روند حضور مجدد پژو در ایالات‌متحده بسیار کند و آهسته است؛ ما انتظار نداریم که نسخه فیس‌لیفت پژو ۳۰۸ به این زودی‌ها در ایالات‌متحده عرضه شود و احتمالا خودروهای الکتریکی پژو که در آینده‌ای نچندان دور تولید و عرضه خواهند شد در بازار ایالات‌متحده آمریکا به فروش خواهند رسید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید