تصاویر جدید بی ام و گرن کوپه ۲۰۱۸ سری ۴!

0

مهندسان کمپانی بیامو درحال آزمایش نسخه به‎روز شده‎ای از خودروی بیامو سری ۴ گرن کوپه ۲۰۱۸ هستند. این نخستین بار است که یک مدل از خودروی بیامو سری ۴ بدین شکل در زمان آزمایش زیر ذره‎بین قرار می‎گیرد و باید شاهد نسخه‎های به‎روز شده سری ۴ و مدل‎های اولیه خودروهای کروکی باشیم.

این تغییرات در مدل سال ۲۰۱۸ اعمال شده و این خودروی دستخوش اصلاحلاتی همانند اصلاحات خودروهای سری ۳ خواهد شد. تغییرات ظاهری آن شامل بکارگیری ترفندهای بصری در ضربه‎گیرها و نصب چراغ‎های LED در جلوی آن می‎شوند. در داخل خودرو نیز چند آپشن جدید و منوهای اصلاح‎شده‎ای برای سیستم اطلاعات و سرگرمی در نظر گرفته شده‎اند.

2018-bmw-4-series-gran-coupe-facelift-spy-shots--image-via-s-baldauf-sb-medien_100557091_m

تغییرات زیادی در سیستم انتقال قدرت این خودرو ایجاد نخواهد شد، زیرا کمپانی بیامو به تازگی چند موتور جدید را به مدل‎های سری ۴ سال ۲۰۱۷ خود افزوده است. این خودروها در مدل‎های ۴۳۰i و ۴۴۰i جدید بکار گرفته شده که به‎ترتیب جایگزین مدل‎های ۴۲۸i و ۴۳۵i شده‎اند.

مدل ۴۳۰i دارای موتور توربوشارژ ۲ لیتری ۴ سیلندر با قدرت ۲۴۸ اسب بخار است، درحالیکه مدل ۴۴۰i دارای موتور توربوشارژ ۳ لیتری ۶ سیلندر با قدرت ۳۲۰ اسب بخار است. علاوه بر این دو سیستم انتقال قدرت، خریداران امکان انتخاب رانندگی چرخ‎های عقب یا همه چرخ‎ها را نیز دارند. قیمت بیامو گرن کوپه ۲۰۱۷ سری ۴ از ۴۲،۶۴۵ دلار شروع شده و انتظار می‎رود قیمت مدل به‎روزشده نیز همین میزان باشد. این خودرو سال آینده روانه بازار خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید