تصاویر جدید لو رفته منتسب به طراحی متفاوت گلکسی S9

0

تصاویر جدید لو رفته منتسب به طراحی متفاوت گلکسی S9

آیا هیجان موجود برای ارائه آیفون X به بازار به این سرعت از بین خواهد رفت؟ این سوالیست که این روزها و با انتشار اولین شایعات و تصاویر درباره پرچمداران بعدی غول کره ای دنیای تکنولوژی در اذهان عمومی بوجود آمده است. گلکسی S9 که در اوایل سال 2018 معرفی خواهد شد، می تواند با ارائه ویژگی های جدید تمام هیجان موجود در بازار را به سمت خود جلب کند.

شایعات و حواشی مربوط به معرفی گوشی جدید سامسونگ به همین زودی در سرتاسر اینترنت گسترده شده است. جدیدترین آنها سایت Tech Droider است که چند دیاگرام منتسب به طراحی گوشی های گلکسی S9 و S9+ را منتشر کرده است. شایان ذکر است که این تصاویر تنها منتسب به گوشی های مذکور هستند و هیچگونه مدرک موثقی مبنی بر رسمی بودن آنها موجود نیست. اما اگر این تصاویر را واقعی در نظر بگیریم به نظر نمیرسد سامسونگ تغییرات زیادی در طراحی پرچمداران خود در برنامه دارد. چرا که به جز لبه پایینی نمای جلوی گوشی که نسبت به گلکسی S8 و S8+ نازک تر شده است، تغییر چندانی در این دیاگرام ها به چشم نمی خورد.

درباره مشخصات فنی منتسب به این گوشی جدا از اینکه دوباره شاهد وجود حسگر تشخیص چهره در آنها هستیم، سامسونگ دوباره استفاده از حسگر اثر انگشت در قسمت پایین نمایشگر را نیز در سر دارد. اما اگر این شرکت دوباره در استفاده از این تکنولوژی موفق نباشد، شاهد حسگر اثر انگشت در پشت گوشی خواهیم بود.

در بخش دیگری از جزئیاتی منتشر شده از  دیاگرام های جدید، خبر حذف جک 3.5 میلیمتری هدفون به چشم می خورد. اگر این شایعه صحت داشته باشد، سامسونگ نیز به جمع تولیدکنندگانی که کمر به قتل این پورت دوست داشتنی بسته اند، خواهد پیوست. در ادامه جزئیات دوربین های دوقلوی 16 مگاپیکسلی برای عقب و دوربین های دوقلوی 12 مگاپیکسلی برای جلو گوشی های گلکسی S9 اعلام شده است.  بنابراین سامسونگ از لنز تله فوتویی که در دوربین نوت 8 بکار برده بود، در گوشی های جدید نیز استفاده خواهد کرد، اما اینکه چه نوع دوربینی برای سلفی های گرفته شده با گلکسی S9 و S9+ در نظر گرفته شده است، هنوز مشخص نیست. در هر صورت برای تأیید صحت یا رد این شایعات باید تا اوایل سال 2018 صبر کنیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید