تصاویر رنج روور Evoque را از اینجا ببینید

0

به نظر می‌رسد که کمپانی قدیمی لند روور به این نتیجه رسیده است که می‌تواند در مسیری قدم بردارد که پیش از این سایرین در آن شکست خورده‌اند. به همین دلیل محصول جدیدی که از طراحی کانورتیبل بهره می‌برد را با نام Evoque طراحی و تولید کرده است.

New-Range-Rover-Evoque-Convertible-135

از این خودرو می‌توان به عنوان اولین خودروی لوکس و کامپکت SUV دنیا با قابلیت تغییر پذیری نام برد. این خودروی لند روور به دلیل عدم موفقیت پیشین نیسان در ساخت این چنین خودرویی، می‌تواند بسیار سر و صدا کند و در صدر اخبار جای گیرد. بر اساس بررسی اکثر مدل‌های موفق کمپانی لندروور، خودروی Evoque دارای سه درب اصلی است و سقف آن تنها در عرض ۱۸ ثانیه به طور اتوماتیک برچیده شده و در عرض ۲۱ ثانیه نیز باز شده و در جای خود قرار می‌گیرد. این عملیات می‌تواند در سرعت ۵۰ کیلومتر در ساعت نیز به راحتی انجام پذیرد.

New-Range-Rover-Evoque-Convertible-38

این تولید کننده انگلیسی کاری کرده است که هنگام بسته بودن سقف، درون خودرو به راحتی عایق صدا باشد و شبیه به یک خودروی ۵ درب و شاسی بلند هیچ صدایی وارد کابین نشود. همچنین صندوق عقب تعبیه شده برای این خودرو به قدری مناسب است که حتی در صورت نبود سقف نیز، بهترین فضا را در اختیار سرنشینان قرار می‌دهد. بدیهی است که در صورت حضور سقف در جای خود، قسمت بار بیشتر و بهتری در اختیار سرنشینان قرار می‌گیرد.

New-Range-Rover-Evoque-Convertible-27

با توجه به وجود تغییرات ساختاری در این خودرو، بدنه با بهره گیری از یک ستون اضافی محکم شده است و بنابر این وزن سنگین سقف مشکلی برای آن ایجاد نمی‌کند. جالب است بدانید سقف پارچه‌ای این خودرو برابر ۲۷۰ کیلوگرم است که خوب طبیعتا سنگین‌تر از مدل‌های سقف دار است. در آمریکا شمالی رنج روور Evoque کانورتیبل، همراه با یک موتور پر قدرت ۲.۰ لیتری که می‌تواند حدود ۲۳۷ اسب بخار قدرت تولید کند به بازار عرضه می‌شود. این پیشرانه بنزینی، همراه با یک گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته جفت شده است. نسخه‌ای که در اروپا عرضه خواهد شد موتوری ۲.۰ لیتری با قدرت ۱۷۸ اسب بخار داشته و البته دیزلی است.

New-Range-Rover-Evoque-Convertible-6

یکی از ویژگی‌های جدید این خودرو بهره گیری از سیستم مولتی‌مدیا نسل جدید لند روور است که دارای یک نمایشگر با وضوح بالای ۱۰.۲ اینچی است که InControl Touch Pro نام دارد.

New-Range-Rover-Evoque-Convertible-23

این محصول شیک و جذاب برای اولین بار هفته آینده در نمایشگاه خودروی لس آنجلس برای عموم به نمایش در خواهد آمد. فروش این محصول برای بهار سال ۲۰۱۶ خواهد بود و قیمت آن نیز برابر ۴۷.۵۰۰ پوند است. تحویل این خودرو در اوایل سال ۲۰۱۶ در ایالات متحده و با قیمت تقریبی ۵۰.۴۷۵ دلار آغاز خواهد شد.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید