تصاویر فیس لیفت بنتلی ۲۰۱۷ را ببینید!

0

نسخه فیس لیفت پرچم‌دار بنتلی، برای سال ۲۰۱۷ در حال آماده شدن است که تصاویری نیز از آن منتشر شده است. با ثبت تصاویری مخفیانه از ورژن جدید بنتلی Mulsanne مشخص شده است که تغییرات کمی در مدل ۲۰۱۷ رخ داده و فاصله محورهای بین چرخ‌ها نیز افزایش یافته است. تصاویر جاسوسی ثبت شده نشان می‌دهد که تغییرات کمی در این فیس لیفت جدید از سوی بنتلی انجام شده است که از آن‌ها می‌توان به جلوپنجره مشبک اشاره کرد.

bentley-spies-2015-1-052

قسمت جلویی ماشین با بهره گیری از نوارهای روی کاپوت کمی با نسخه‌های قبلی تغییر کرده است و چراغ‌های LED آن نیز بدون نوارهای کروم رنگ عرضه شده است. البته شمای جدید طراحی شده این خودرو از همان زبان قبلی طراحی پیروی کرده و تنها سعی نموده است تا کمی تغییرات نرم و مبهم را بر روی آن ایجاد کند. بیشتر تمرکز این مدل بر روی قسمت جلویی و سپرها بوده است.

قسمت پشتی mulsanne با کمترین تغییران نسبت به نسخه قبل طراحی شده است و چراغ‌ها و سپر آن نیز تنها دارای تغییراتی بسیار کم و مبهم هستند. مهم‌ترین تغییر این نسخه را می‌توان به افزایش فاصله محورهای این خودرو نسبت داد و البته به نظر می‌رسد که اتاق نیز کمی تغییر کرده باشد.

bentley-spies-2015-1-056

موتور این خودرو یک نمونه توربو شارژر دوقلو ۶.۷۵ لیتری V8 است. این پیشرانه دقیقا همان موتوری است که در سال ۲۰۱۰ بر روی اولین mulsanne کمپانی بنتلی قرار داده شد و به نظر می‌رسد که بدون تغییر خاصی بر روی این فیس لیفت جدید نیز نصب شود.

قدرت این موتور ۵۰۵ اسب بخار و گشتاور آن ۷۵۲ نیوتن بر متر است. بنتلی اطلاعات خاصی از این فیس لیفت منتشر نکرده است، اما با توجه به وجود یک نسخه هیبریدی برای شاسی بلند جدید بنتلی یا همان Bentayga، به نظر می‌رسد که Mulsanne جدید نیز دارای نسخه‌ای هیبریدی باشد. لازم به ذکر است که در سال ۲۰۱۴ بنتلی کانسپتی هیبریدی از این پرچم‌دارش را معرفی کرد، حال به نظر می‌رسد که این کانسپت رو به سوی واقعیت می‌رود.

باید دید که آیا مولسان جدید بنتلی می‌تواند مشتریان خاص این کمپانی را برای تعویض خودروی گران قیمتشان راضی سازد؟ اگر ملکه انگلستان یکی از این محصولات را پیش از همه خریداری کرد، اصلا تعجب نکنید!

bentley-spies-2015-1-058

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید