تصاویر مفهومی و رندر شده ی Meizu MX6 با صفحه ی خمیده منتشر شد

0

تصاویر مفهومی و رندر شده ی Meizu MX6 با صفحه ی خمیده منتشر شد

کمپانی Meizu که از جمله سازندگان خوشنام چینی تلفن های همراه به شمار میرود ، انتظار میرود که به زودی پرچمدار جدید خود را معرفی کند. میزو پرو 5 آخرین پرچمدار این کمپانی بوده است که سال گذشته به بازار عرضه شد و در حال حاظر نیز، از بهترین گوشی های اندرویدی به حساب میآید. این گوشی از لحاظ طراحی بیشترین شباهت را به آیفون 6 اس پلاس و از لحاظ مشخصات فنی نیز بسیار نزدیک به گلکسی اس 6 است که نتیجه ی این تلفیق یک گوشی زیبا و قدرتمند به نام Pro 5 شده است. اکنون تصاویر رنده شده ی جدیدی از پرچمدار بعدی کمپانی میزو منتشر شده است. همراه ما باشید.

 

انتظار میرود نام پرچمدار بعدی میزو ، MX6 باشد و همانند PRO 5 در ماه می امسال با پردازنده ی مدیاتک Helio X20 که ده هسته ی پردازشی دارد و از پردازنده ی گرافیکی Mali-T880 معرفی شود. پردازنده ی موبایل با ده هسته به نظر دیوانه وار میآید اما این پردازنده در بنچمارک GFXBench امتیاز 7037 را ثبت کرده است که نشان از قدرت فوق العاده ی این پردازنده دارد و البته مصرف انرژی این پردازنده نیز مناسب گزارش شده است.

بر اساس منبع منتشر کننده ی این تصاویر، پرچمدار میزو به صفحه نمایش مجهز به فناوری حساس به فشار مجهز خواهد بود که توسط سازندگان چینی در حال تولید است. برخی از تصاویر از فروم های میزو گرفته شده اند که نشان از مفهومی بودن تصاویر دارند و منبع خاصی ندارند اما به هر حال ممکن است میزو MX6 مانند تصاویر زیر باشد. تصاویر نشان از صفحه نمایش خمیده به همراه حواشی پخ شده دارند که بسیار شبیه به صفحه نمایش گلکسی اس 7 و Vivo Xplay 5 هستند و به نظر میرسد قرار است یک کمپانی چینی دیگر از صفحه نمایش های خمیده ی سامسونگ در گوشی های خود استفاده کند.

تصاویر منتشر شده با اینکه مفهومی گزارش شده اند با این حال به دور از واقعیت نیستند و طراحی زیبا و البته امکان پذیری از MX6 را به نمایش گذاشته اند. به هر حال کمپانی میزو این تصاویر را تائید نکرده است که البته این امر طبیعی به نظر میرسد. نظر شما درباره ی تصاویر مفهومی Meizu MX6 چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید