تصاویر: مکــــــان های باورنکردنی که می توانید آنها را اجاره کنید!

0

گیگر:

اگرچه که اقامت در هتل های پرستاره و ویژه با امکاناتی که در اختیارتان هست ،اقامتی خوب ؛راحت و به یادماندنی است اما گاهی ماندن در مکان های متفاوت و گاه عجیب هیجان داستان سفرتان را دوبرابر می کند.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از توریسم آنلاین، “ایر بی ان بی” (Airbnb) وب سایتی است که در آن انواع مختلف مکان های اقامتی معرفی و کرایه داده می شود و برای آنهایی که اهل یافتن جاهای منحصر به فردند می تواند پیشنهادهای جالبی داشته باشد.

در ادامه فهرست 8 تایی مکان های اجاره ای ما را بخوانید و کمی تعجب کنید!

مکــــــان های باورنکردنی که می توانید آنها رااجاره کنید

این قلعه تاریخی در “یورکشایر” انگلستان دارای 15 اتاق بزرگ با پنجره های گوتیک و برجک های “Turret” که در فهرست اجاره ای برای گردشگران علاقه مند است.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

برج فانوس دریایی در سال 1840 در بندر واشنگتن –نیویورک- ساخته شد.در سال 1920 این برجک تبدیل به مخفی گاه یک قاتل زنجیری شد و محافظان امروزی آن از شنیدن صداهای مختلف از جمله جیغ کشیدن یا رفت و آمد خبر می دهند اما با این حال برج فانوس برای اقامت به علاقه مندان اجاره داده می شود.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

یک کلبه در یک جزیره خصوصی پیشنهاد بعدی است که در انتاریو ،کانادا قرار دارد و نزدیکترین تجربه حیات وحش این سرزمین را امکان پذیر کرده است.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

آپارتمانی کوچک در یک برج ساعتی واقع در لندن با چشم اندازی از این شهر تجربه ای خاص است. البته ساعت برج کار نمی کند پس نباید نگران بیدار شدن با نواختن زنگ های ساعت بود.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

یک اتاق متفاوت که در حقیقت یک بشکه است.این اتاق بشکه ای در “اوستبورن” -آلمان- قرار دارد.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

اولین نمونه معماری کپسولی دنیا برای استفاده واقعی ،”برج تاریخی کپسولی” واقع در توکیو-ژاپن- است که هر کپسول حداکثر تا 2 نفر را جای می دهد.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

یکی از بهترین تجربه ها در “آمستردام” –هلند- اجاره خانه قایقی است که امکانات یک هتل را به مسافران می دهد و درست در نزدیکی جاذبه های گردشگری ،بازارهای غذایی و حمل و نقل عمومی شهر قرار گرفته است.

جالب ترین مکان ها برای اجاره

جزیره “سادورینی” در یونان که به خاطر غروب زیبا و ساختمانهای سفیدپوشش مشهور است،اقامت در یک آسیاب بادی را پیشنهاد می دهد.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید