تصاویر گلکسی نوت ۷ در سه رنگ متفاوت منتشر شد

0

در حدود یک ماه تا رونمایی کمپانی سامسونگ از فبلت جدید خود با نام گلکسی نوت ۷ باقی مانده است، اما حال می‌توانیم چیزی که قرار است رونمایی شود را زودتر از روز موعود، مشاهده کنیم. تصاویر جدید توسط Evan Blass که با نام evleaks@ در دنیای تکنولوژی معروف است، منتشر شده است.

ظاهرا قرار است گلکسی نوت ۷ در سه رنگ مجزا (مشکی عقیق، آبی مرجانی و نقره‌ای تیتانیومی) عرضه شود که تصاویر آن را می‌توانید در انتهای مطلب مشاهده کنید. پیش‌بینی می‌شود که هر سه رنگ اشاره شده بعد از معرفی رسمی این محصول، در سراسر دنیا در دسترس باشد.

همانطور که انتظار می‌رود، ظاهرا قرار است که گلکسی نوت ۷ با صفحه نمایش دارای انحنا در هر دو طرف عرضه شود که طراحی آن، شباهت زیادی به گلکسی S7 Edge و گلکسی S6 Edge خواهد داشت. ظاهر پشتی گلکسی نوت ۷ نیز به احتمال زیاد به گلکسی S7 شباهت خواهد داشت و تنها فرق آنها، قلم S-Pen خواهد بود که در پایین دیوایس قرار خواهد گرفت. در قسمت جلویی بدنه گلکسی نوت ۷، دوربین سلفی و در کنار آن نیز اسکنر عنبیه چشم قابل مشاهده است. در قسمت پایین نیز دکمه هوم به چشم می‌خورد که به احتمال خیلی زیاد، سنسور تشخیص اثر انگشت را نیز درون خود جای داده است. در دو سمت دکمه هوم کلیدهای مجازی مانند دیگر محصولات سامسونگ دیده می‌شود.

در هر حال، گلکسی نوت ۷ نسبت به نسل پیشین خود، یعنی گلکسی نوت ۵، قدبلندتر خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که از صفحه نمایش ۵.۷ اینچی بهره ببرد و بلندقدتر شدن آن، می‌تواند سبب افزایش حجم باطری آن نیز بشود.

طبق شایعات، شرکت کره‌ای سامسونگ قرار است تا در تاریخ دوم آگوست از گلکسی نوت ۷ پرده برداری کند و کمی بعد از آن نیز عرضه جهانی آن آغاز شود. باید تا آن زمان صبر کنیم و ببینیم که محصول نهایی، تا چه اندازه به این تصاویر و شایعات نزدیک است.

خبر فارسی

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش، انواع کارهای گرافیکی را هم انجام می‌دم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هست، اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم، نویسندگی را هم در کنار گرافیک دنبال می کنم؛ همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید