تصویربرداری سقوط یک دقیقه‌ای هواپیما در «آسمان من» ۲ روز زمان برد

0

به نقل از گیگر:

کوروش سلیمانی بازیگر سریال «آسمان من» که از شبکه سه پخش می شود جزئیاتی از تصویربرداری صحنه سقوط هواپیما در این سریال را که حدود دو روز زمان برد، توضیح داد.

 به گزارش سینماخبر،کوروش سلیمانی با اشاره به سریال «آسمان من» به کارگردانی محمدرضا آهنج که در حال پخش از شبکه سه سیما است، گفت: من در ماه های آخر به این سریال رسیدم و حدود دو قسمت در این کار بازی کردم چون این سریال هم بازیگران اصلی دارد و هم بازیگران فرعی و مهمان که در طول پروژه در آن حضور داشتند.

وی درباره این سریال و مشکلات ساخت آثار اکشن و جاسوسی عنوان کرد: ساخت سریال های اکشن زحمات زیادی را می طلبد، در حالت ابتدایی هماهنگ کردن برای اینکه منزلی مسکونی به لوکیشن یک سریال تبدیل شود سختی های بسیاری دارد و حالا در «آسمان من» عوامل این کار مدتی را در یک هواپیما که سازمان هواپیمایی کشور در یک تعامل خوب در اختیار آنها قرار داده بود حضور داشتند و شب و روزهای سختی در این سریال پشت سر گذرانده شد که شاید در چشم مخاطب دیده نشود.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «نرگس» با اشاره به صحنه ای از سریال که هواپیما در آن سقوط می کند، یادآور شد: صحنه سقوط هواپیما بیشتر از یک دقیقه طول نکشید اما برای همین یک دقیقه ما دو روز درگیر کار بودیم تا بتوانیم بهترین موقعیت ها را از سقوط یک هواپیما به تصویر بکشیم و دیالوگ ها را هم بیان کنیم.

وی همچنین به صحنه سقوط هواپیما روی زمین پوشیده از برف اشاره و بیان کرد: این برف ها واقعی نبودند و باید ساخته می شدند که خوشبختانه با جلوه های ویژه میدانی و کامپیوتری تلاش خوبی برای درآوردن این صحنه و ساخت این برف ها انجام شد و در کار نتیجه هم داد.

بازیگر سریال «فاکتور هشت» در پایان درباره چگونگی حضورش در این پروژه توضیح داد: من علاقه بسیاری داشتم که با محمدرضا آهنج همکاری داشته باشم و برای حضور در سریال «آسمان من» نیز سه نقش به من پیشنهاد شد که به دلیل مشغله های کاری دو نقش را نتوانستم بپذیرم و بار سوم توانستم نقش یک بادیگارد را در سریال ایفا کنم. من تاکنون چند سریال پلیسی و اکشن بازی کرده بودم و برای پذیرفتن نقش هم ویژگی ها و دلایلی را در نظر می گیرم.

سریال «آسمان من» به کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی هومان فاضل، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که پیش از این در نوروز از شبکه افق پخش شد. در این مجموعه ۳۰ قسمتی بیش از ۷۵ بازیگر همچون حامد بهداد، امین حیایی، دانیال حکیمی، پژمان بازغی، سروش صحت، آتیلا پسیانی و حسن پورشیرازی ایفای نقش می کنند. حامد زمانی خوانندگی تیتراژ جدید این سریال را بر عهده داشته است.

منبع:مهر

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید