تصویری از عجیب ترین ماژول دوربین طراحی شده برای گوشی های موبایل

0

تصویری از عجیب ترین ماژول دوربین طراحی شده برای گوشی های موبایل

کمپانی LeEco شاید در ایران آنقدرها مطرح نباشد، اما با استفاده از تبلیغات گسترده و تصمیم گیری های عجیب در همه دنیا به چهره ای شناخته شده تبدیل شده است. شاید به یاد بیاورید که مدیر عامل این شرکت چینی مدتی پیش رفتار کمپانی اپل را در قبال کاربران و سایر شرکت ها به نازی ها تشبیه کرد و همچنین اینکه LeEco سازنده اولین تلفن هوشمند جهان بدون استفاده از جک هدفون بوده است (احتمالا به این دلیل که مانع نامگذاری اپل به عنوان اولین شود). حالا تصاویری از یک گوشی جدید این شرکت منتشر شده که نشان دهنده عجیب ترین ماژول دوربین طراحی شده برای گوشی های موبایل است.

تصویری که مشاهده می کنید احتمالا مربوط به مدل Spirit این شرکت است که حاشیه های پنل جلویی آن تا حد امکان کاهش پیدا کرده و از یک سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه به همراه دوربین دوگانه و فلش LED نیز استفاده شده است. اما جالب ترین نکته درباره این دوربین دوگانه، نحوه طراحی آن است که در اولین نگاه یاد آور اسمایلی خندان 🙂 می باشد. درباره مشخصات فنی و زمان عرضه مدل جدید به بازار هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست اما می توان پیش بینی کرد خود LeEco چه تبلیغاتی درباره این نوع طراحی دوربین خواهد کرد و کمپانی های رقیب نیز چه سوژه ای برای تفریح پیدا کرده اند!

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید