تصویری که نشان دهنده ضد آب بودن گلکسی نوت 7 است

0

تصویری که نشان دهنده ضد آب بودن گلکسی نوت 7 است

بر اساس شایعات منتشر شده، گلکسی نوت 7 از گواهینامه IP68 برای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار استفاده خواهد کرد و به این ترتیب همانند گلکسی اس 7 می تواند به مدت 30 دقیقه در عمقی در حدود 1.5 متر کار کند. اگر این شایعات صحیح باشند، نوت 7 اولین دستگاه خانواده نوت خواهد بود که به صورت مقاوم در برابر آب طراحی و تولید می شود. تا به امروز به جز همین گمانه زنی یک خطی اطلاعات دیگری از ضد آب بودن گلکسی نوت 7 در دسترس قرار نداشت اما تصویری که امروز منتشر شده می تواند تائیدی بر این ادعا باشد.

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید ظاهرا شخصی نوت 7 را کاملا با آب و صابون مورد شست و شو قرار داده تا کاملا ثابت کند این گوشی در برابر ورود آب مقاوم است. این تصویر در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده و با توجه به ظاهر دستگاه می توان صحت آن را نیز تایید کرد. البته پیدا کردن دلیلی برای ضد آب بودن یک فبلت کار آسانی نیست چون احتمالا افراد زیادی نیستند که علاقمند به عکاسی زیر آب با یک گوشی سری نوت باشند. اما در هر صورت مقاومت در برابر آب برای کارکردن با گوشی زیر باران یا در شرایط مشابه می تواند ویژگی قابل قبولی برای بسیاری از کاربران به حساب آید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید