تصویر جدید آیفون 7 نشان دهنده طراحی عجیب دوربین آن است

0

تصویر جدید آیفون 7 نشان دهنده طراحی عجیب دوربین آن است

همان طور که قابل پیش بینی بود با نزدیک شدن به زمان عرضه محصولات جدید اپل، تصاویر و اطلاعات بیشتری نیز از این دستگاه ها در اختیار رسانه ها قرار می گیرند. البته در سال های اخیر و با گسترش استفاده از این روش تبلیغات، همه کاربران از غیر واقعی بودن استفاده از لفظ “لو رفتن” آگاه هستند و به راحتی می توان فهمید همه کمپانی ها برای آنکه محصولات خود را در فهرست اخبار نگه دارند دست به چنین کاری می زنند. با این حال تصویر جدید منتشر شده که ظاهرا متعلق به آیفون 7 است تفاوت هایی با پیش بینی های قبلی داشته و البته سوالات متعددی را هم ایجاد می کند.

تصویری که مشاهده می کنید اولین بار در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده و سپس به وسیله وب سایت 9to5mac پوشش داده شده است. در این تصویر نمای بدنه پشتی آیفون 7 به خوبی واضح و مشخص است و دلیل این ادعا نیز وجود لنز متداول آن می باشد. همان طور که می دانید گفته می شود که آیفون 7 پلاس برای اولین بار از ماژول دوگانه دوربین بهره خواهد برد. اما در ماه های گذشته شنیده شده بود که اپل قصد دارد برجستگی قسمت دوربین را حذف کرده و پشت دستگاه را به صورت کاملا مسطح تولید کند. حتی تصاویری نیز به صورت رایانه ای تولید شده بود که نتیجه این تصمیم اپل را نشان می دادند. با این حال در تصویری که امروز منتشر شده، علاوه بر اینکه برجستگی حلقه دور دوربین حذف نشده، خود کریستال محافظ دوربین هم دارای یک برجستگی رو به بیرون شده است که باعث عجیب تر شدن طراحی دوربین آیفون 7 می شود. دیگر نکته قابل ذکر نیز انتقال خطوط مربوط به آنتن به حاشیه های بالایی و پایینی گوشی است که قبلا هم در خبرها آمده بود.

تصویر جدید مربوط به دوربین در ادامه خبرهایی منتشر می شود که روز گذشته نیز به دوگانه بودن دوربین آیفون 7 پلاس و نیز احتمال استفاده از ظرفیت 256 گیگابایتی برای این محصولات اشاره داشتند. در صورت صحت تصاویر باید دید واکنش کاربران و طرفداران این برند و البته استفاده کنندگان از دستگاه های رقیب به طراحی پرچم دار بعدی اپل چه خواهد بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید