تصویر دو گوشی میزو M3 Note و PRO 6 در کنار یکدیگر منتشر شد

0

تصویر دو گوشی میزو M3 Note و PRO 6 در کنار یکدیگر منتشر شد

مدت زیادی تا معرفی گوشی های جدید کمپانی چینی میزو باقی نمانده است و میابیست به زودی شاهد معرفی گوشی میان رده و پرچمدار از سوی این کمپانی باشیم. میزو گوشی های میان رده ی خود را با پسوند نوت و پرچمداران خود را با پسوند پرو معمولا نام گذاری میکند که احتمالا باید شاهد دو گوشی M3 Note و PRO 6 باشیم. البته در این قسمت سری MX در نظر گرفته نشد و گفتنی است میزو معمولا در هر سال 2 پرچمدار را روانه ی بازار میکند. اکنون تصویری از گوشی های هوشمند جدید میزو منتشر شده است که پرچمدار و میان رده میزو در یک قاب به تصویر کشیده شده است.

 

ابتدا پیش از هر چیز قبل از اینکه سر در گم شوید باید گفت که در تصویری که مشاهده کنید Meizu Pro 6 در سمت چپ تصویر قرار دارد که رنگ این گوشی در این تصویر مشکی است و M3 Note هم در سمت راست با رنگ نقره ای قابل مشاهده است. البته در مورد اینکه تصاویر PRO 6 که قبلا منتشر شده بود و رنگ نقره ای داشت اما در اینجا با رنگ مشکی ظاهر شده است حق دارید که کمی سر در گم شوید.

از این موضع عبور میکنیم و نگاهی به تصویر میاندازیم، این طور که به نظر میرسد PRO 6 در مقایسه با M3 Note به صفحه نمایش کوچک تری مجهز شده است . سری جذاب NOTE میزو تا کنون همیشه به صفحه نمایش 5.5 اینچی فول اچ دی مجهز بوده است و انتظار ما این است که این سازنده به این روال خود در نسل جدید هم ادامه دهد. بنابراین این تصویر سر نخ خوبی است که نشان میدهد PRO 6 به صفحه نمایش کوچک تری و در حدود 5.2 اینچ مجهز خواهد بود که امروزه سایز بسیار محبوبی در بین پرچمداران به حساب میآید.

با نگاهی به M3 Note، میتوان مشاهده کرد که این تلفن میان رده به بدنه ی تمام فلزی مجهز شده است و خط آنتن در قسمت پائینی پشت این گوشی قابل مشاهده است. در سوی دیگر PRO 6 از طراحی منحصر به فردی در قسمت خطوط آنتن بهره میبرد که شبیه به طراحی این خطوط در تصاویر رندر شده ی آیفون 7 اپل است. اما نکته ای که وجود دارد این است که سری میان رده ی Note میزو در حال شبیه شدن به سری پرچمدار PRO است و این موضوع را در سیر تکاملی این دو سری از گوشی های میزو میتوان دید که در واقع این قضیه نکته ی بدی ندارد. با این حال باید منتظر ماند و تصمیم این کمپانی را در مورد طراحی MX6 هم مشاهده کرد که طبیعتا باید شاهد یک طراحی منحصر به فرد تر و چشمگیر تر از سوی میزو باشیم. طبق شایعات MX6 نیز تا چند هفته ی آینده معرفی خواهد شد.

بر اساس اطلاعات درز کرده، M3 Note به حافظه ی رم 2 و 3 گیگابایت و حافظه ی داخلی 16 و 32 گیگابایت در نسخه های مختلف مجهز خواهد شد . همچنین پیش بینی میشود میزو در این گوشی از چیپست مدیاتک P10 استفاده کند و این گوشی با اندروید 5.1 آب نبات چوبی معرفی شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید