تعداد گردنبندهای جانی دپ را حدس بزنید!

0

گیگر :

فکر می‌کنید جانی دپ برای یک بیرون رفتن عادی و صرف شام در یک رستوران، از چند گردنبند برای تزئین لباسش استفاده می‌کند؟!

در ادامه تصاویری از جانی دپ را مشاهده می‌کنید که شب چهارشنبه مقابل یک رستوران ایتالیایی و پس از صرف شام با بچه‌هایش ثبت شده است.

اگرچه این روزها موضوعات مختلفی در مورد جانی دپ مطرح شده که می‌توان راجع به آن‌ها صحبت کرد؛ اما در این مطلب می‌خواهیم در مورد استایل لباس‌ جانی دپ صحبت کنیم.

اگرچه کت جانی دپ در این تصویر زیاد چشم‌نواز نیست؛ اما چیزی که عجیب‌تر از آن است تعداد گردنبندهای وی در این تصویر است. وی بیش از ۱۲ گردنبند و یک شال نازک را دور گردنش آویزان کرده است. همچنین در این تصویر می‌توان کاهش وزن شدید وی را متوجه شد.

جانی دپ هفته گذشته به لس‌آنجلس برگشته و در چند مراسم و مصاحبه شرکت کرده است. البته وی به هیچ سؤالی در مورد امبر هرد و ماجرای طلاقش پاسخ نداده است.

همچنین جانی دپ در یک حراجی دو تابلوی نقاشی به فروش گذاشت که به قیمت‌های ۴٬۷۴۵٬۲۵۸ و ۶٬۸۳۸٬۵۳۸ دلار به فروش رفتند. این قیمت فراتر از تصور جانی دپ بود و می‌توان گفت سود خوبی از فروش این دو تابلو به دست آورده است.

همچنین خبر عجیبی در مورد کیت ماس، مدل مشهور بریتانیایی، وجود دارد. قبلاً خبری در مورد سفارش چند لباس توسط جانی دپ برای ماس در دورانی که با یکدیگر رابطه داشتند، منتشر شده بود و ظاهراً ماس این لباس‌ها را پیش خود نگه داشته است. حالا کیت ماس در فیلم ابسولوتلی فبیولوس (Absolutely Fabulous) نقش کوچکی بازی کرده و یکی از لباس‌های جانی دپ را در این فیلم پوشیده است. شاید هم لباس موردنظر را به طراحان لباس فیلم داده تا نمونه دیگری از روی آن بدوزند. چیزی که از این خبر متوجه می‌شویم، این است که کیت ماس به اندازه‌ای برای جانی دپ ارزش قائل است که این لباس‌ها را هنوز نگه داشته است.

 

شما منتشر کنید در

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید