تعیین وضعیت پرداخت معوقات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

0

معاون آموزش دانشگاه فرهنگیان گفت: پذیرفته‌شدگان بایستی پیش از شروع امتحانات نسبت به پرداخت معوقات خود اقدام کنند.

نعمت‌اله موسی‌پور معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی ، در خصوص وضعیت پرداخت شهریه پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی سال گذشته گفت: 50 درصد از هزینه‌های دوره آموزشی توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود و متقاضیان فقط 50 درصد از هزینه‌ها را باید پرداخت کنند.

وی ادامه داد: متقاضیان میزان پرداختی را باید طی دو دوره مجزا واریز کنند که در دوره اول 700 هزار تومان و در دوره دوم 650 هزار تومان در نظر گرفته شده است.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان افزود: این مبلغ بدون احتساب هزینه‌های جابه‌جایی محل تحصیل در نظر گرفته شده است و چنانچه متقاضیان خواهان خدمات دیگری نظیر تغییر محل تحصیل باشند باید مبلغ جداگانه‌ای را بپردازند.

موسی‌پور عنوان کرد: براساس برنامه‌ای که دانشگاه پیش‌بینی کرده بود کلاس‌های آموزشی 25 نفره بود اما با توجه به اینکه برخی متقاضیان خواهان جابه‌جایی محل تحصیل خود بودند با پرداخت مبلغی مازاد کلاس‌هایی با جمعیت کمتر تشکیل شد.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه دانشگاه فرهنگیان نهایت تلاش خود را انجام دادند تا افراد تحت آموزش در بهترین شرایط تحصیل کنند.

معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد: اغلب متقاضیانی که هزینه دوره اول را نپرداختند تعهد دادند تا در دوره دوم معوقات خود را نیز پرداخت کنند.

موسی‌پور یادآور شد: چنانچه فردی تا قبل از امتحانات تسویه حساب نکرده باشد امکان شرکت در امتحانات را ندارد.

وی بیان کرد: آموزش و پرورش نیز طی روزهای اخیر 50 درصد از تعهدات که قرار بود بپردازد اجرایی کرده است.

انتهای پیام/ 

لینک مطلب

پاسخ دهید