تغییر نام BMW سری ۲ نسخه ۲۰۱۷

0

BMW می‌خواهد نام سری ۲ خودش را تغییر دهد و البته مسیر سری ۳ را در این خصوص ادامه می‌دهد. تاکنون ماشین‌هایی که توربو ۲ لیتری داشتند، ۲۳۰i خوانده شده که دارای قدرت ۲۴۸ اسب بخار و ۲۵۸lb-ft بودند. این درحالی است که مدل نمایشی خودرو با تعبیه سیستم جدید I6 برروی آن به M240i تغییر نام خواهد داد.

بعد از ششمین ترفیع سیستم خودرو ما شاهد قدرت ۳۳۵ اسب‌بخار در ۵۵۰۰ دور ‌بر ‌ثانیه هستیم، که ۱۵ اسب‌ بخار بیشتر از سال قبل است و گشتاور ۳۶۹lb-ft در ۱۵۲۰ تا ۴۵۰۰ دور ‌بر‌ثانیه بالاتر از ۳۳۰lb-ft است. افزایش سرعت با چهار چرخ متحرک قدرت بیشتری را در اختیار خودرو قرار می‌دهد و خودرو می‌تواند ۰ تا ۶۰ مایل را در ۴.۲ ثانیه سپری کند که ۰.۲ ثانیه سریع‌تر از قبل ثبت شده است. رکورد مدل‌های پیشین خودروهای چهار چرخ متحرک ۴.۶ و ۴.۴ ثانیه بوده و این درحالی است که خودروهای اتوماتیک بازهم سریع‌تر بوده‌اند. هشت سرعته اتوماتیک، جعبه دنده‌ای است که به صورت استاندارد روی خودرو قرار می‌گیرد اما کاربران می‌توانند جعبه دنده ۶ سرعته دستی را نیز بدون هیچ هزینه اضافی سفارش دهند.

download (1)

موتور جدید دارای محفظه میل لنگ آلومینیومی، سرسیلندر و حفاظ آکوستیکی است. جمع کردن دو توربوی درهم تنیده به یک شکل موجب کاهش خطای کنترل الکترونیکی شده، نتیجه این درهم تنیدگی توربوها موجب فشرده شدن و افزایش بازدهی موثر می‌شود. بی‌ام‌و اذعان دارد آخرین نسل از سوپاپ‌های تولیدی این کمپانی با حساسیت بالا و کارآیی موثر طراحی و ساخته شده‌اند که در این خودرو نیز شاهد آن‌ها هستیم.

همچون همیشه، این ماشین با بسته M Performance عرضه می‌شود که از رینگ ۱۸ اینچی آلومینیومی بهره می‌برد و مجهز به Michelin Pilot Super Sports و ترمز‌های M Sport است. این نسخه ظاهر منحصر به فردی دارد.

نسخه ۲۰۱۷ کوپه از سری ۲ بی‌ام‌و در تابستان امسال به فروش می‌رسد و همزمان با ارایه در بازار، قیمت آن نیز اعلام خواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید