تفاهم نامه بیمه پلنگ ایرانی بیمه «ما» امضا شد

0

گیگر :

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش روابط عمومی بیمه “ما”، طی مراسمی با حضور معاون محترم رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، مدیرعامل بیمه “ما”، مدیر برنامه اجرایی سازمان ملل متحد و معاون زیست محیطی و مدیر کل دفتر صید و شکار، تفاهم‌نامه بیمه جامع پلنگ ایرانی امضا شد.

بر اساس این گزارش، مجید صفدری، مدیرعامل بیمه “ما”، با تاکید بر نگهداری سرزمین و محیط زیستی که در آن زندگی می کنیم، اعلام کرد: این شرکت از حوزه اقتصادی درصدد برآمد تا وظیفه خود را در قبال محیط زیست و ایران زمین به اجرا در آورد و اولین قدم خود را به جهت ایفای مسوولیت اجتماعی در حفظ محیط زیست، به وسیله طرح بیمه پلنگ ایرانی برداشت.

تفاهم نامه بیمه پلنگ ایرانی بیمه «ما» امضا شد

وی، ذی‌نفع این بیمه‌نامه را دامداران و روستاییان دانست و افزود: پلنگ با حمله به دام و مزارع، به منظور تهیه خوراک، خسارتی جبران ناپذیر را به این قشر وارد می کند و البته دامداران و کشاورزان نیز برای حمایت از دارایی خود، اقدام به کشتن پلنگ می کنند که خسارتی از 2 منظر، مادی و معنوی به وجود می آید.

وی افزود: هدف ایجاد بیمه نامه پلنگ ایرانی ، توسعه فرهنگ مصرفی بیمه است. از این رو ارائه و صدور بیمه نامه پلنگ ایرانی، حتی در دورترین نقاط کشورمان از مهم‌ترین اهداف بیمه “ما” به شمار می آید.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید