تقدیر از 3 شرکت برتر پخش دارو

0

در سومین مراسم ضیافت نوروزی انجمن صنعت پخش ایران که هر ساله به منظور هم اندیشی بین مسوولین و شرکت های خصوصی برگزار میشود سازمان غذا و دارو از 3 شرکت پخش برتر سال 94 تقدیر کرد .

دیناروند در پاسخ به چگونگی انتخاب این شرکت ها گفت : شاخص های فنی و نظارتی مانند شرایط توزیع و انبار به همراه یک چک لیست مفصل توسط معاونت های غذایی و دارویی دانشگاه ها انجام شد که در نهایت شرکت بهستان پخش ، دارو گستر یاسین و آدورا طب به ترتیب رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند . 

وی در اشاره به این موضوع که شرکت های پخش قدیمی با اختلاف امتیاز جای خود را به شرکت های پخش جوانتری داده اند افزود : شاهد این هستیم که  شرکت های پخش تازه تاسیس و کوچکتر درصد رشد بالایی داشته اند و شرایط بهینه ی تولید و توزیع را بهتر فراهم کرده اند اما شرکت های قدیمی همچون داروپخش به دلیل بازسازی سیستم های قدیمی در این ارزیابی امتیاز کمتری دریافت کردند . 

تقدیر از 3 شرکت برتر پخش دارو

وی خاطرنشان کرد : امیدواریم با حضور و انگیزه ی شرکت های نو ظهور 2 چالش اساسی که مربوط به افزایش سرعت توزیع دارو و استفاده از ابزار های نوین و به روز سیستم پخش است نیز برطرف شود تا شاهد تبدیل شدن داروخانه ها به انبار دارو نباشیم . 

در پایان این مراسم خدایی رییس انجمن صنعت پخش مشکلاتی نظیر بدهی 2000 میلیارد تومانی داروخانه های دولتی به شرکت های پخش و مالیات ارزش افزوده نسب به مکمل های غذایی و دارویی را مطرح کرد و سلیمی مدیر کل بازگانی داخلی وزارت صنعت معدن و تجارت و دیناروند معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو که در این مراسم حضور داشتند وعده ی مساعدت دادند . 

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید