تقدیر وزیر بهداشت از 41 سال خدمت اورژانس!+عکس

0

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سید حسن قاضی زاده هاشمی در اینستاگرام خود روز ملی اورژانس را تبریک گفت و از 41 سال زحمات همکارانش تقدیر کرد.

وی در اینستاگرام خود نوشت:

چهل و یک سال خدمتِ بی‌منّت

به عنوان متولی سلامت کشور، طی سه سال گذشته همه‌ی توان خود را به‌کار گرفتم که با بهره‌گیری از خرد جمعی و در حد امکانات موجود، اقدامات زیربنایی به‌منظور ایجاد بستر مناسب گسترش زندگی با کیفیت را برای هموطنانم فراهم آورم. نقش افراد در پدید آمدن حوادث و به‌ویژه تصادفات اما بسیار پررنگ است و سازمان‌های متعددی در این حوزه نقشی جدّی ایفا می‌نمایند که در نهایت بار این مسائل بر دوش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سنگینی می‌کند و پیش از همه، همکارانم در اورژانس پیش بیمارستانی قرار دارند، متخصصانی که چون سربازان خط مقدم هر روز با موارد متعددی از حوادث دست و پنجه نرم می‌کنند.

در حال حاضر اورژانس کشور با 3500 دستگاه آمبولانس، 57 اتوبوس آمبولانس و 40 موتورلانس در 2190 پایگاه شهری و جاده‌ای، 20 پایگاه هوایی و 2 پایگاه دریایی مشغول ارائه‌ی خدمت به هموطنان است.

طی یک سال گذشته نیز علاوه بر پایگاه‌های اورژانس هوایی، 1000 دستگاه آمبولانس مدرن به این ناوگان اضافه شده و انشاءالله همین تعداد نیز تا پایان سال تأمین خواهد شد.

اما آن‌چه طی چهل و یک سال گذشته، نام اورژانس را در سراسر کشور، بلند آوازه ساخته، تلاش خستگی‌ناپذیر همکارانم در اورژانس پیش بیمارستانی است.

همکارانی که در تمام ساعات شبانه روز، خدمت به هموطنان و نجات جان مصدومان را نه تنها به آرامش خود که به خانواده‌ی خویش نیز ترجیح داده‌اند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدا و جان باختگان 41 سال خدمت، از آسمان مسیر تهران به ونزوئلا، سال‌روز تأسیس اورژانس کشور را به همه‌ی همکاران عزیزم تبریک می‌گویم؛ از خداوند متعال، سلامت و سربلندی‌شان را خواهانم و مراتب تشکر رییس جمهور محترم، جناب آقای دکتر روحانی را به ایشان ابلاغ می‌نمایم.

تقدیر وزیر بهداشت از 41 سال خدمت اورژانس!+عکس

انتهای پیام/

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید