تلفن های هوشمند اندرویدی پولاروید معرفی شد

0

تلفن های هوشمند اندرویدی پولاروید معرفی شد

اگر شما به دوربین های فیلمبرداری و عکسبرداری علاقه داشته باشید، قطعا باید برند پولاروید را بشناسید که محبوبیت بسیاری دراین زمینه دارد. این شرکت که بیشتر در زمینه دوربین فعالیت داشته به تازگی تصمیم گرفت از تلفن های هوشمند اندرویدی خود با مشخصات میان رده رونمایی به عمل آورد.

این دستگاه ها Cosmo K و Cosmo K Plus بوده و در کنار آنها تبلت Jet C7 نیز معرفی شده است. Cosmo K دارای صفحه نمایش 5 اینچی، پردازنده چهار هسته ای با فرکانس 1.3 گیگاهرتزی، حافظه رم 1 گیگابایتی، دوربین اصلی 13 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی و باتری 2800 میلی آمپری است.

 Cosmo K Plus صفحه نمایش 5.5 اینچی داشته و مشخصات متفاوتی با نسخه استاندارد ندارد. در سوی دیگر تبلت Jet C7 با پردازنده چهار هسته ای 1.0 گیگاهرتزی، صفحه نمایش 7 اینچی، دوربین اصلی 5 مگاپیکسلی، دوربین سلفی 5 مگاپیکسلی، باتری 2650 میلی آمپری و برخی دیگر همراه است.

متاسفانه هیچ یک از اسمارتفون و دستگاه های جدید پولاروید گزینه مناسبی نیستند تا به عنوان محصولاتی قدرتمند و رده بالا روی آنها حساب کرد. پولاروید این محصولات را در مکزیک عرضه داشته و باید منتظر ماند تا بزودی راهی دیگر بازارها شود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت پولاروید مراجعه کنید

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید