تلفن های هوشمند قابل خم شدن هنوز آماده ورود به بازار نیستند

0

تلفن های هوشمند قابل خم شدن هنوز آماده ورود به بازار نیستند

معمولا یکی از تجهیزات ثابتی که در همه نمایشگاه های مربوط به تکنولوژی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرند، نمایشگر های انعطاف پذیر و قابل خم شدنی هستند که نشانه از گجت های آینده به شمار می روند. دو کمپانی کره ای ال جی و سامسونگ در حال حاضر اصلی ترین شرکت های حاضر در این بخش هستند. با این که تصور می شود در سال های نزدیک شاهد عرضه اولین گوشی های قابل خم شدن توسط یکی از این دو شرکت باشیم، مدیر عامل سامسونگ عقیده دارد این دستگاه ها هنوز آماده ورود به بازار نیستند.

کو دونگ جین، مدیر عامل کمپانی سامسونگ، اخیرا در مصاحبه ای با Korea Times اعلام کرده است که با در نظر داشتن شرایط فعلی تکنولوژی های موجود، عرضه تلفن های هوشمند قابل خم شدن بسیار نا محتمل است. با این حال به گفته وی این دستگاه ها بدون شک در برنامه کاری آینده سامسونگ قرار دارند اما برای تولید چنین گوشی هایی نیازمند انجام تغییرات بسیار گسترده در رابط کاربری و نیز نرم افزارها خواهیم بود. البته این در حالیست که در ماه های گذشته شایعاتی مبنی بر برنامه ریزی ال جی برای عرضه اولین تلفن هوشمند قابل خم شدن در سال 2017 شنیده شده بود. با شنیدن صحبت های مدیر عامل سامسونگ می توان تنها دو حالت را متصور بود، اول آنکه شایعات مربوطه از اساس اشتباه بوده اند و دوم آنکه ال جی توانسته در این جنگ سرد تکنولوژیک سامسونگ را پشت سر بگذارد و به زودی انقلابی در زمینه تلفن های هوشمند ایجاد خواهد کرد. نظر شما در این خصوص چیست؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید