تلفن همراه تاشو سامسونگ سال 2017 وارد بازار خواهد شد

0

تلفن همراه تاشو سامسونگ سال 2017 وارد بازار خواهد شد

کمپانی سامسونگ از جمله کمپانی هایی است که در صنایع زیادی فعالیت دارد. در واقع سامسونگ از لوازم خانگی گرفته تا تلویزیون و تلفن همراه تولید میکند و البته تقریبا در همه ی این زمینه ها در زمره ی بهترین ها قرار دارد که باعث شده سامسونگ به یک ابر کمپانی ارزشمند تبدیل شود. تولید نمایشگر های مختلف هم از جمله تخصص های سامسونگ است و در این زمینه از جمله پیشتازان دنیای فناوری به شمار میرود. پنل های امولد را میتوان از انقلاب های صنعت صفحه نمایش به شمار آورد و مدتیست سامسونگ بر روی پنل های OLED تمرکز کرده است. حال طبق گزارشات ، سامسونگ در سال 2017 تلفن همراه تاشویی را با پنل OLED تولید و روانه ی بازار خواهد کرد و جدیدا در این مورد پتنتی نیز ثبت شده است. همراه ما باشید.

 

چند روز پیش پتنتی توسط سامسونگ به ثبت رسید که طرح یک گوشی هوشمند را به ما نشان میداد. این اولین بار نیست که سامسونگ پتنت یا تصاویر شماتیک از یک گوشی تاشو را منتشر میکند و سال گذشته نیز در این زمینه تصاویری منتشر شده بود که نشان از یک تبلت 7 اینچی تاشو مجهز به نمایشگر OLED بود اما پتنت جدید یک تلفن 5 اینچی تاشو را نشان ما میدهد. به گفته ی مدیر بخش نمایشگر سامسونگ، برنامه های این کمپانی برای توسعه ی نمایشگر های تاشو به صورت آهسته و پیوسته در ادامه است. کار این نمایشگر ها مرحله به مرحله به جلو میرود و امکان تولید این نمایشگر ها از نیمه ی دوم سال 2016 وجود دارد. همچنین ژانویه ی گذشته مدیر بخش صفحه نمایش گفت که توسعه و عرضه ی صفحه نمایش انعطاف پذیر OLED در برنامه ی کار ما قرار دارد.

مطابق گزارش ETNews که ارتباط خوبی با بخش توسعه و تحقیق کمپانی سامسونگ دارند تولید نمایشگر های تاشو در آخر به استفاده از آن ها در گوشی های هوشمند تاشو ختم میشوند. بر پایه ی گزارش همین منبع گوشی های جدیدی که در سال 2017 معرفی خواهند شد به این نسل از نمایشگر ها مجهز خواهند شد اما جزئیات بیشتری در این مورد در دسترس نیست. به گفته ی منبعی دیگر از داخل سامسونگ، این کمپانی سه سال بر روی نمایشگر های تاشو کار میکرده است. گوشی های تاشو میتوانند مانند یک کیف جیبی باز و بسته شوند که این ویژگی بسیار جالب به نظر میرسد. به طور مثال با این ویژگی میتوان مشکل بزرگی بیش از حد گوشی ها و جا نشدن آن ها در جیب را حل کرد و کاربر میتواند گوشی 6 اینچی خود را تا کند و با سایز 3 اینچی آن را در جیب خود قرار دهد!  

هنوز هیچ تصویری از گوشی تاشو از سوی سامسونگ به بیرون درز نکرده است خبر موثقی در مورد عرضه ی تلفن همراه تاشو از سوی این کمپانی در دسترس نیست اما با تاکیدی که مدیر بخش نمایشگر سامسونگ بر روی صفحه نمایش انعطافذیر OLED و تولید آن ها کرده است میتوان انتظار گوشی های هوشمند مجهز به این صفحه نمایش ها را در آینده ی نزدیک داشت. همچنین انتظار میرود در ماه های آینده شایعات بیشتری در مورد گوشی های تاشو از سوی سامسونگ بشنویم. باید دید آیا انقلابی عظیم در صنعت گوشی های همراه رخ میدهد؟

نظر شما در این مورد چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید