تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون با یونیورسال ACG Media Player

0

اسفند ۲, ۱۳۹۴
معرفی نرم افزار

25 بازدید

تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون
تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون

  تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون با اپلیکیشن یونیورسال ACG Media Player

مقدمه:  ACG Media Player دوستان خوبم اپلیکیشنی برای گوشی‌های ویندوزفون است که پلیری کامل و یونیورسال را در اختیار کاربران این پلتفرم قرار می‌دهد. با گیگر همراه باشید.

تاکنون پلیرهای زیادی برای گوشی‌های ویندوزفون منتشر شده است که هرکدام به نوعی ویژگی‌های خاص خود را به همراه داشتند. بعد از انتشار ویندوزموبایل و ویندوز ۱۰، اپلیکیشن‌های یونیورسال به یکی از اولویت‌های مهم اپلیکیشن‌ها تبدیل شد. از همین رو برنامه‌هایی که از این ویژگی پشتیبانی کنند معمولا با بازخورد بهتری مواجه می‌شوند. ACG Media Player نیز یکی از اپلیکیشن‌های جدید یونیورسال است که توانسته در مدت کوتاهی، کاربران بسیاری را به سوی خود جلب کند. این اپلیکیشن ویژگی‌های جالبی را نیز در خود جای داده است که از میان آن‌ها می‌توان به امکان کنترل‌های حرکتی اشاره کرد. به این صورت که هنگام پخش فیلم، با کشیدن انگشت خود به بالا یا پایین می‌توانید میزان صدا را کنترل کنید و با انجام همین عمل در جهت چپ و راست نیز ویدئو را به عقب یا جلو ببرید.

تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون
تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون

نتیجه گیری:کاربران محترم و عزیز به انتهای مطلب جدیدتماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون رسیدیم،  امکان بسیار جالب دیگری نیز که در برنامه وجود دارد قابلیت کانورت کردن فایل در حال پخش است که می‌توانید آن را به فرمت و حجم متفاوتی تبدیل کنید. این ویژگی به خصوص برای ویدئوهایی که در شبکه‌های اجتماعی پشتیبانی نمی شوند بسیار کاربردی خواهد بود و می‌توانید ابتدا ویدئو را تبدیل، و سپس به شبکه‌ی مورد نظر ارسال کنید. در کنار این گزینه نیز امکانات دیگری در نظر گرفته شده است که ثبت اسکرین‌شات از فیلم در حال پخش را می‌توان مهم‌ترین آنها دانست. پشتیبانی از تمام فرمت‌های صوتی و تصویری، نمایش زیرنویس با امکان شخصی‌سازی رنگ و فونت و زمان‌بندی، وجود اکولایزر پیشرفته برای تنظیم صدای خروجی، امکان اعمال فیلتر روی تصویر و صدا و … از دیگر ویژگی‌های این برنامه‌ی کاربردی به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

گردآوری:گیگر

منبع:zoomit


آموزش تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون آموزش حرفه ای تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون آموزش رایگان تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون آموزش رایگان فایل های ویدئویی در ویندوزفون آموزش فایل های ویدئویی در ویندوزفون آموزش کامل تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون آموزش کامل و جامع تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون تماشای بی دردسر فایل های ویدئویی در ویندوزفون دیدن فایل های ویدئویی در ویندوزفون نرم افزارهای ،یندوزفون ۲۰۱۶

مطلب پیشنهادی


لانچر مارشملو iTop Marshmallow

دانلود لانچر مارشملو iTop Marshmallow برای اندروید مقدمه:خب دوستان iTop Launcher Marshmallow  اپلیکیشنی برای گوشی‌های …

لینک مطلب

پاسخ دهید