تماشای سریال «مردگان متحرك» یک کشته بر جای گذاشت

0

خبرگزاری میزان – مردی که تمام اپیزودهای سریال «مردگان متحرک» يا «واكينگ دد» را پشت سر هم تماشا کرده ادعا می‌کند دوستش را به قتل رسانده چون فکر می‌کرد او در حال زامبی شدن است. دیمون پری اهل نیومکزیکو به پلیس گفت با یک گیتار الکتریک و مایکروویو دوستش کریستوفر پاکین را کشته است.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مهر، دیمون پری از طرفداران «مردگان متحرك» اهل پروییت واقع در نیومکزیکو به پلیس گفت دوستش را کشته چون باور داشت او دارد به زامبی بدل می‌شود.
موزز مارکز سخنگوی پلیس منطقه گرَنتس به ان‌بی‌سی نیوز گفت این مرد ۲۳ساله بعد از تماشای پشت سر هم اپیزودهای سریال درام ترسناک شبکه ای‌ام‌سی در سرویس خدمات پخش آنلاین نت‌فلیکس و در حالیکه در آپارتمان یکی از فامیل‌هایش مشغول نوشیدن مشروبات الکلی بوده به دوستش حمله کرده و او را به قتل رسانده است. پری ادعا می‌کند دوستش که او هم ۲۳سال داشت، سعی کرد او را گاز بگیرد و در نتیجه او هم با ضرب و جرح شدید او پاسخ داده است. به گفته مارکز، بعد از حمله خشونت‌وار به دوستش، او آپارتمان را ترک و شروع به دنبال کردن همسایه‌ها با یک چاقو کرد.

وقتی افسرهای پلیس به آپارتمان او رسیدند، دو نفر از کارمندان ساختمان سعي داشتند پری را کنترل کنند. پری به یک فقره قتل متهم شده و در زندان محلی سیبولا در نیومکزیکو به سر می‌برد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید