تماشا کنید: آینده رانندگی و خودروها از دید نیسان

0

تماشا کنید: آینده رانندگی و خودروها از دید نیسان

همه ما ژاپنی ها را می شناسیم. مردم دقیق و سخت کوشی که ترسی از بیان ایده ها و خیال پردازی های بزرگ خود ندارند و بخش بزرگی از تکنولوژی حال حاضر جهان مدیون آنهاست. کمپانی های مختلف ژاپنی در زمینه های گوناگونی از ساخت گجت های الکترونیکی گرفته تا خودروها فعالیت می کنند و باید حق داد که معمولا در هر کدام از این زمینه ها هم حرف های زیادی برای گفتن دارند. نیسان هم یکی از این کمپانی هاست که در بخش خودروسازی فعالیت می کند و در سال های اخیر با معرفی خودروهای بی نظیری مانند GTR بیش از قبل خود را در بین طرفداران ماشین محبوب کرده است. خصوصیت ژاپنی بودن نیسان باعث می شود آنها دیدگاه خاص و جالبی هم نسبت به آینده داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا در یک ویدئوی جذاب، آینده رانندگی را از دید نیسان ببینیم.

در این ویدئو شما با مجموعه ای از تکنولوژی های فوق العاده روبرو خواهید شد که تمام الکتریکی بودن خودرو و هوش بالای آن تنها بخش کوچکی از آینده ای که نیسان در ذهن دارد را تشکیل می دهند. شارژ بی سیم برای ماشین ها، جاده هایی که خودروهای در حال عبور را شارژ می کنند و یکپارچگی بی نظیر بین تجهیزات الکترونیکی باعث می شود نسبت به این آینده بسیار خوشبین باشیم. جالب آنجا که در ابتدا می بینیم نیسان خود را مکلف به ساختن چنین آینده ای در سال بعد می داند و همه تکنولوژی های جذاب نمایش داده شده را حقیقی و قابل دسترس در آینده نزدیک معرفی می کند. پیشنهاد می کنیم این ویدئوی بی نظیر از آینده را از دست ندهید:

در رای گیری فینال انتخاب بهترین گوشی سال از دید کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! رای شما، برترین تلفن هوشمند سال 2015 را تعیین می کند.
 
برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید