تماشا کنید: اجرای اندروید 6 روی لومیا 525

0

تماشا کنید: اجرای اندروید 6 روی لومیا 525

تلاش های بسیار زیاد مایکروسافت برای نجات پلتفرم ویندوز موبایل هنوز موفقیت آمیز نبوده و کاربران این سیستم عامل با مشکلات بسیار زیادی از جمله عدم توسعه اپلیکیشن ها و بازی های رایج در سیستم عامل های دیگر برای ویندوز موبایل دست و پنجه نرم می کنند. حتی پیشنهاد مایکروسافت و ایجاد شرایطی برای توسعه دهندگان برای تبدیل راحت نرم افزارهای اندرویدی به اپ های قابل اجرا بر روی ویندوز موبایل نیز نتوانسته تعداد برنامه های این بازار را به میزان قابل ملاحظه ای افزایش دهد. شاید در چنین شرایطی بسیاری از کاربران به دنبال تغییر پلتفرم و مهاجرت از ویندوزفون و ویندوز موبایل به اندروید باشند اما در این مسیر طراحی و ساختار گوشی های اندرویدی را نپسندند. ویدئویی که در ادامه مشاهده خواهید کرد در پاسخ به همین نیاز طراحی شده است.

در ادامه با ویدئویی که توسط انجمن توسعه دهندگان اندرویدی XDA منتشر شده خواهید دید که چطور نسخه 6 سیستم عامل اندروید به کمک سیانوژن بر روی لومیا 525 مایکروسافت بوت شده و به راحتی اجرا می شود. اگر کاربر مایکروسافت و لومیاهای این شرکت هستید آیا تمایلی به انجام چنین کاری دارید؟

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید