تماشا کنید : تریلر زمان عرضه بازی Sniper Ghost Warrior 3

0

تماشا کنید : تریلر زمان عرضه بازی Sniper Ghost Warrior 3

به تازگی بازی Sniper Ghost Warrior توسط توسعه دهنده و ناشر لهستانی خود یعنی  CI Games برای پلتفرم های ایکس باکس وان ، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی به همراه یک تریلر رسمی منتشر شده است .

CI Games در مورد بازی Sniper Ghost Warrior اعلام کرده است :

” عنوان Sniper Ghost Warrior 3 داستانی درباره برادری ، وطن پرستی و خیانت است که بهترین تجربه در سبک تک تیراندازی را به کاربران منتقل می کند . در این بازی کاربران در نقش یک تک تیرانداز آمریکایی به نام Jonathan North در زمان شکل گیری یک جنگ داخلی در شمال کشور گرجستان مستقر خواهند شد . محیط جهان باز ، آب و هوای متغیر و چرخه شبانه روزی این عنوان بر تصمیم های بازیکنان می تواند تاثیر گذار می باشد . از دیگر ویژگی های این بازی می توان به سفارشی کردن سلاح ها ، تجهیزات ، لوازم جانبی ، وسایل نقلیه ،هوای پیمای بدون سر نشین و امکان استفاده از سه پایه‌ی گیم‌ پلی یعنی Sniper ،Ghost و Warrior  اشاره کرد . “

شایان ذکر است که CI Games اعلام کرده است دسترسی به بخش چند نفره این بازی تا زمان پاییز سال 2017 به تاخیر افتاده است . کاربران می توانند عنوان Sniper Ghost Warrior 3 را با قیمت 49.99 دلار خریداری نمایند. در ادامه می توانید تریلر این عنوان را مشاهده کنید . 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید