تماشا کنید : تست سقوط گلکسی اس 8

0

تماشا کنید : تست سقوط گلکسی اس 8

به نظر شما گلکسی اس 8 چقدر در مقابل ضربه مقاوم است ؟ با توجه به ویدیویی که اخیرا در یوتیوب منتشر شده به نظر می رسد که گلکسی  اس 8 در مقابل خم شدن ،آتش گرفتن و خش افتادن از مقاومت خوبی برخوردار است . با این حال رها کردن گوشی بر روی یک سطح سخت مانند بتن یک چیز متفاوت است .

به تازگی ،  SquareTrade میزان مقاومت گلکسی اس 8 در زمان رها شدن بر روی زمین را مورد سنجش قرار داده که نتایج آن اصلا مطلوب نبوده است . اگر بخواهیم عادلانه بررسی کنیم ، سامسونگ گلکسی اس 8 را برای برخورد با سطح ناهموار طراحی نکرده ( احتمالا در نسخه Active شاهد چنین ویژگی باشیم ) و در این گوشی  زیبایی شناسی بیشتر از هر چیز دیگری مورد توجه قرار گرفته است به همین دلیل تقریبا تمامی قسمت های بدنه با شیشه پوشیده شده است .

 آسیب دیدن گوشی در برخورد با سطح سخت چندان تعجب انگیز نیست . در این آزمایش گلکسی اس 8 از ارتفاع 6 فوتی از سطح زمین رها شده و دچار صدماتی از جمله شکستن صفحه نمایش می شود . در هنگام برخورد بدنه پشتی گوشی با سطح زمین نیز پوشش شیشه ای بدنه پشت گوشی به شدت آسیب می بیند . بنابراین بهتر است کاربران در استفاده از این گوشی در محیط بیرون از خانه مواظب بوده و از محافظ صفحه نمایش و بدنه استفاده نماید . در ادامه می توانید ویدیو این آزمایش را مشاهده نمایید .

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید