تماشا کنید: روشن شدن لامپ 20000 واتی در حیاط خانه!

0

تماشا کنید: روشن شدن لامپ 20000 واتی در حیاط خانه!

لامپ های معمولی و متداول که در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند عموما از نوع 60 واتی هستند. اما یک متخصص برق یا به عبارت دیگر، یک فرد علاقمند به علم و رکوردشکنی تصمیم گرفته در حیاط خانه اش، یک لامپ 20000 واتی روشن کند!

این فرد که دارای یک کانال ویدئویی در یوتیوب به نام Photonicinduction نیز هست، شعاری با این مضمون دارد که همیشه بهترین اختراعات ابتدا در خانه ها ساخته می شوند و نیازی به آزمایشگاه های گران قیمت و پر از تجهیزات نیست. در توضیح این لامپ عظیم آمده است که معمولا از چنین وسائلی برای روشن کردن صحنه های فیلمبرداری در مقایس بزرگ استفاده می شود و هرگز چنین چیزی در منازل مسکونی مورد استفاده قرار نمی گیرد. با این حال متخصص مورد نظر تصمیم گرفته است که لامپ غول پیکر خود را به حیاط خانه آورده و با روشن کردن آن، کل محله زندگی خود را هم روشن کند! ویدئوی این آزمایش هیجان انگیز را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید