تماشا کنید: سواری آلونسو با NSX جدید در پیست استوریل

0

تماشا کنید: سواری آلونسو با NSX جدید در پیست استوریل

نام خودروی NSX با اسطوره دنیای فرمول و یکی از بهترین رانندگان تاریخ یعنی آیرتون سنای افسانه ای عجین شده است. شرکت هوندا با کمک و نظارت شخص آیرتون سنا دست به تولید این خودروی پرطرفدار زده بود و جالب است بدانید سنا تنها راننده ای که به خاص بودن این خودرو کمک کرده نبود و نسخه ویژه ای از هوندا NSX برای Alex Zanardi راننده خوش نام و پرآوازه مسابقات ایندی‌کار ساخته شده بود و نام وی نیز بر این خودرو گذاشته شده بود. بعد از رونمایی از مدل جدید خودروی NSX چه کسی بهتر از فرناندو آلونسوی دوست داشتنی که توانایی های این خودرو را به نمایش بگذارد.

 

فرناندو آلونسو که هم اکنون در تیم مکلارن-هوندا در مسابقات فرمول 1 مشغول به فعالیت است اخیرا با مدل جدید و هیبریدی خودروی NSX در پیست استوریل کشور پرتغال چندین دور رانندگی کرد که خلاصه ای از این اتفاق را در پایان همین مطلب مشاهده خواهید کرد. اگر فکر میکنید رانندگی با یک خودروی سوپر اسپورت خیابانی برای قهرمان مسابقات فرمول 1 خسته کننده خواهد بود اشتباه میکنید. آلونسو درباره تجربه رانندگی خود با این خودرو گفته است: “رانندگی با NSX نرم تر و شیرین تر از خودروی فرمول 1 است، زیرا نیازی نیست مانند زمان مسابقه برای استفاده از هر اینچ از پیست تلاش کنید. مانند تفاوت بین ترسیم یک نقاشی هنری با یک نقاشی تکنیکی.”

مدل جدید خودروی NSX توسط هوندا و در نمایشگاه خودروی دیترویت در سال 2015 رونمایی شد. این سوپر اسپورت هیبریدی پیشرانه ای حاصل از ترکیب یک پیشرانه 6 سیلندر V شکل با حجم 3.5 لیتر و دو توربو شارژر با سه پیشرانه الکتریکی که دو عدد از این پیشرانه ها متصل به چرخ های جلو و یکی در عقب خودرو قرار دارند می باشد. نیروگاهی که NSX در قلب خود نهفته دارد قادر به تولید 573 اسب بخار قدرت و 646 نیوتن-متر گشتاور است و با بدنه ای از ترکیب آلومینیوم و فیبرکربن و جعبه دنده 9 سرعته قادر است تا به سرعت نهایی 310 کیلومتر بر ساعت دست پیدا کند. از شما دعوت میکنیم تا ویدئوی رانندگی فرناندو آلونسو با خودروی هوندا NSX در پیست استوریل کشور پرتغال را تماشا کنید.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید