تماشا کنید: معرفی کوتاه فیلم تحسین شده لانتوری

0

تماشا کنید: معرفی کوتاه فیلم تحسین شده لانتوری

یکی از فیلم هایی که در جشنواره فیلم فجر امسال بسیار پر هیاهو  ظاهر شد سومین ساخته رضا درمیشیان کارگردان و نویسنده جوان ایرانی بود.لانتوری فیلمی دارای یک داستان عاشقانه است که در بخش سودای سیمرغ سی و چارمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت و مورد استقبال خوب تماشاگران قرار گرفت.

دبورا یانگ منتقد آمریکایی نقدی درباره فیلم لانتوری که از فیلم‌های اکران شده در بخش پانورامای برلیناله بود، در نشریه هالیوودریپورتر منتشر کرد وی در این نقد رضا درمیشیان را يکي از اصيل‌ترين و صريح‌ترين صداهای سينمای نسل جوان ايران دانست. این کارگردان فیلم بغض محصول سال 1390 و همچنین فیلم اکران نشده ی عصبانی نیستم محصول سال 1392 را در کارنامه کارگردانی خود دارد. وی همچنین تهیه کنندگی فیلم چه خوبه که برگشتی را نیز در سال 1391 بر عهده داشته است. در فیلم لانتوری که باران كوثرى، نويد محمدزاده ، مريم پاليزبان و… از بازیگران آن هستند، به موضوع اسید پاشی پرداخته شد است.لانتوری در واقع یک گروه تبهکار کوچک است که همه جور خلاف کوچک و بزرگ از آنها سر میزند. در این میان داستان عاشقانه ای اتفاق می افتد که پایان خوشی ندارد. لانتوری را میتوان یک فیلم اجتماعی دانست که تماشاگر را درگیر خود میکند گاهی فرم داستانی به خود میگیرد و گاهی مخاطب احساس میکند که در حال تماشای فیلمی مستند در مورد گروهی تبهکار است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید