تماشا کنید: پرواز هیجان انگیز با جت پک بر فراز مجسمه آزادی!

0

تماشا کنید: پرواز هیجان انگیز با جت پک بر فراز مجسمه آزادی!

اگر بخواهیم راه های مختلف حمل و نقل را بررسی کنیم می توانیم به موارد زیادی اشاره کنیم. ماشین های شخصی، موتور سیکلت، دوچرخه، اتوبوس، یا در مقایس بزرگتر کشتی، هواپیما و مواردی از این دست. اما وسیله جالبی هم وجود دارد که تا به حال تنها در فیلم های سینمایی علمی تخیلی نمونه های آن را دیده ایم. طرفداران فیلم های علمی تخیلی با جت پک به خوبی آشنا هستند. وسیله ای که درست مانند یک کوله پشتی روی دوش کاربر قرار می گیرد و به کمک موتورهای به سبک جت که روی آن در نظر گرفته شده، روی هوا شناور می شوند. تا به حال تلاش های زیادی برای ساختن جت پک در مقیاس صنعتی و کاربردهای حرفه ای تر شده اما بیشتر آنها به دلیل وزن زیاد و عدم توان پرواز برای مدت طولانی با شکست مواجه شده اند. شاید کاربردی ترین نمونه جت پک ها، جت پک آبی باشد که نیروی بالابرنده خود را به کمک فشار آب تامین می کند و تنها روی سطح آب دریاچه و دریا کاربرد دارد. اما یک نمونه بسیار جالب هم در جهان وجود دارد که دعوت می کنیم برای دیدن پرواز جادویی آن در ادامه با ما همراه باشید.

جت پک مورد نظر در شهر نیویورک و در نزدیکی مجسمه آزادی آزمایش شده و توانسته با موفقیت و بدون هیچ نوع درد سر، برای مدتی کاربر خود را روی هوا منتقل کند. ساخته شدن چنین وسیله ای می تواند رویای کودکی بسیاری از افراد را به حقیقت تبدیل کند. دعوت می کنیم ویدئوی کوتاه این پرواز هیجان انگیز را از دست ندهید.

در نظرسنجی بهترین تلفن هوشمند سال 2015 به انتخاب کاربران وب سایت سخت افزار شرکت کنید! برای ثبت رای و آگاهی از روند اجرای مسابقه می توانید از صفحه ویژه این مسابقات دیدن کنید.

 

برای با خبر شدن از آخرین اطلاعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، بازی ها و مطالب مختلف در زمینه تکنولوژی، کانال وب سایت سخت افزار در تلگرام را فراموش نکنید. اگر آخرین نسخه از این برنامه را روی موبایل یا رایانه نصب کرده اید تنها با کلیک کردن (یا تپ کردن) روی آدرسhttps://telegram.me/sakhtafzarmag می توانید در کانال ما عضو شوید. همچنین برای اطلاع از دقیق ترین مشخصات و قیمت های گوشی های هوشمند در بازار ایران می توانید به وب سایت کالای ما به نشانی http://kala.sakhtafzarmag.com مراجعه کنید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید