تنبیه کروش برای طارمی به کار پرسپولیس می آید؟

0

ورزش > لیگ برتر – مهدی طارمی در بازی با عمان کمی خشن و جوگیرانه بازی کرد که باعث شد کروش او را تنبیه کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛مهدی طارمی که با شروع لیگ پانزدهم به ماشین گلزنی پرسپولیس تبدیل شد،با دعوت کارلوس کروش به تیم ملی ملحق شد و توانست آمار گلزنی خوبش را در تیم ملی هم تکرار کند.کروش طارمی را در جناح راست به خسرو حیدری ترجیح داد و در نبود قوچان نژاد، تلاش کرد قدرت تهاجمی تیم ملی را افزایش دهد. طارمی توانست در بازی با گوام و هند سه گل به ثمر برساند. او در بازی با عمان هم به صورت فیکس در ترکیب قرار داشت اما وقتی تیم ایران با یک گل از عمان عقب افتاد کمی عصبی بازی کرد و حتی امکان داشت از بازی اخراج شود. کروش طارمی را به خاطر جوزدگی و بازی خشن تعویض و در بازی با ژاپن او را نیمکت نشین کرد. کروش به طارمی فهماند که در زمین بازی باید به دستورات مربی گوش و آن ها را عملی کند.
به نظر می رسد طارمی با تنبیهی که کروش برایش در نظر گرفت تلاش خواهد کرد دوباره جایگاهش را در تیم ملی حفظ کند. این روزها قوچان نژاد از بند مصدومیت رها شده و می تواند جایگاه طارمی را به خطر بیاندازد. قوچان نژاد همواره نشان داده در خدمت تیم است و حتی تا لحظات پایانی بازی می جنگد.
حال باید دید طارمی با شروع دوباره لیگ می تواند گلزنی خود را در غیاب کاپیتان نوروزی ادامه دهد.طارمی امروز قبل بازی با صبا در اینستاگرام خود عکسی از خود و هادی نوروزی منتشر کرد و نوشت:« هادش پاشو،دیگه داریم آماده میشیم برای بازی…باورش هنوز سخته…»

256 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید