تنها با 3 هزار تومان سرطان و دیابت را درمان کنید + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، این پژوهش توسط “ادرالن لوکاس” استادیار علوم تغذیه اتحادیه جمعیت های آمریکایی بیولوژیک بر روی 20 شخص چاق انجام شد.

تنها با 3 هزار تومان سرطان و دیابت را درمان کنید + عکس
این عده به مدت 12 هفته هر روز 10 گرم انبه خشک خوردند که به همین دلیل قند خون آنان بسیار نسبت به قبل از آغاز آزمایش کاهش یافت، البته وزن آنان قبل و پس از پایان پژوهش فرق چندانی نداشت. 

لوکاس درباره ساز و کار تنظیم قند خون توسط انبه اظهار نظر نکرد اما گفت که امکان دارد فنول های متعدد در انبه این نقش را ایفا کنند.

چاقی یکی از خطرناکترین مشکلات کشورهای غربی به ویژه آمریکاست.

مراکز پیشگیری آمریکا گزارش کردند، چاقی عامل اصلی دیابت، قولنج، سرطان، سکته، افزایش فشار خون، بیماری های کبد، روده، قلب و افزایش کلسترول خون است.

صد گرم انبه حاوی 60 کالری است به ویژه که این میوه سرشاراز الیاف، ویتامین “ج”، “آ” و “ب 6″، همچنین “تریتبرین”  و “لیبیول” است که پژوهش های موجود حاکی از نقش این دو ماده در کاهش خطر ابتلا به بیماری هایی مانند سرطان پروستات و سرطان پوست است.

بر اساس گزارش های رسمی مشکل چاقی حدود 25 میلیون نفر از جمعیت ایران یعنی از هر سه نفر یک تن را درگیر کرده است.

47 درصد مردان و بیش از 50 درصد زنان بالای 20 سال ساکن شهرها و همچنین 15 درصد کودکان ایرانی به درجاتی از اضافه وزن یا چاقی مبتلا هستند و این میزان هر سال رو به افزایش است.

تحرک کمتر، مصرف تغذیه نامناسب، شهرنشینی، استرس، اختلالات متابولیک و همچنین بالا بودن مقاومت به هورمون انسولین در زنان را می‌توان از علل پرشمارتر بودن زنان چاق در قیاس با مردان چاق برشمرد.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید