تنها مشکل سفر بانوان فوتسال به جام جهانی از زبان کفاشیان

0

ورزش > مدیریت ورزش – سایت فدراسیون فوتبال نوشت:علی کفاشیان از حمایت‌هایی که رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان کرده اند تشکر کرد.

جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز (چهارشنبه) با حضور علی کفاشیان، محمود اسلامیان، مهدی تاج، علیرضا اسدی، الهه عرب‌عامری، غلامرضا بهروان، حیدر بهاروند، افشین دبیری، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم، فریدون اصفهانیان و امیرحسین حسینی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی کفاشیان گفت: خوشبختانه تمامی فعالیت‌های فدراسیون در حال انجام است و کارها روی روال خود پیش می‌رود. تیم ملی روز گذشته در بازی با گوام نتیجه مطلوبی کسب کرد و با توجه به شکست تیم عمان از ترکمنستان، تقریباً صعود این تیم به عنوان سرگروه به مرحله بعدی رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه تثبیت شده است.

وی تصریح کرد: تیم فوتبال امید در کشور امارات، اردوی بسیار خوبی را داشته و یک دیدار دوستانه نیز با تیم استرالیا برگزار کرد که نتیجه آن تساوی یک – یک بود. البته تا پیش از اعزام به رقابت‌های مقدماتی المپیک یک اردوی تدارکاتی دیگر پیش روی این تیم است تا بازیکنان با آمادگی کامل به مصاف حریفان خود بروند.

رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از رئیس جمهور و ورزیر ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه با حمایت‌های به موقع ریاست محترم جمهور و وزیر ورزش و جوانان در خصوص دریافت ویزا و اعزام تیم ملی فوتسال بانوان به گواتمالا، این تیم در رقابت‌های جام جهانی کوچک گواتمالا شرکت خواهد کرد. موانع درباره اعزام این تیم به جز مشکلات مالی حل شده و امیدواریم بازیکنان در این مسابقات عملکرد خوبی داشته باشند.

کفاشیان ادامه داد : پس از پایان رقابت‌های تیم ملی و ملحق شدن بازیکنان به باشگاه‌های خود، هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر از روز جمعه در شهرهای مختلف برگزار می‌شود. طبق برنامه‌ریزی دقیق و مطلوب سازمان لیگ، مسابقات در رده‌های مختلف در حال برگزاری است.

وی درباره تیم‌های پایه گفت: برنامه‌ریزی‌های مختلفی برای کسب آمادگی تیم‌های ملی فوتبال پایه که در سال آینده رقابت‌های خود را در مسابقات قهرمانی آسیا پیش رو دارند، انجام داده‌ایم و برنامه‌های‌شان به صورت مستمر برگزار می‌شود.

نشست هیئت رئیسه فدراسیون، به منظور برگزاری مجمع، برنامه و بودجه فدراسیون، مسائل مالی و حسابرسی و مشخص شدن زمان مجمع در حال برگزاری است.

251 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید