تهیه پروپزال های دانشجویی با هدف بهبود فرایند خط تولید

0

عضو گروه توسعه ارتباطات پژوهشی و فناوری گفت :تهیه عنوان پروپزال های دانشجویی با هدف بالا بردن کیفیت فرآیند خط تولید صورت می گیرد.

 سعید اشراقی عضو گروه توسعه ارتباطات پژوهشی و فناوری در گفت و گو با خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین  گروه علمی پزشكی  با اشاره به بازدید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی از مجتمع طلای زرشوران اظهار داشت: با هماهنگی سازمان توسعه صنایع معدنی وزارت صنعت و معدن این سازمان اقدام به شناسایی پژوهشگران نخبه ای که علاقه مند به تحقیق بر روی صنایع معدنی بوده اند، انجام داده و یک تیم متخصص با هماهنگی سازمان ایمیدرو از مجتمع طلای زرشوران بازدید به عمل آوردند. 

وی ادامه داد: این بازدید 2 روزه با همکاری مجتمع زرشوران بوسیله محققان جوان سازمان پژوهشی علمی و صنعتی با اطلاع از  چگونگی  مراحل فرآیند و بازدهی محصولات آن انجام شده است. 

عضو گروه توسعه ارتباطات پژوهشی و فناوری در خصوص جلسه جمع بندی بازدید از مجتمع زرشوران گفت: برای بهبود فرآیند تولید و بازدهی هر چه بهتر محصولات استخراج شده این مجتمع، پیشنهاداتی درباره استفاده بهینه از مواد اولیه و منابع انسانی مطرح شد که مورد استقبال گسترده اعضای هیئت مدیره آن قرار گرفت.

اشراقی تاکید کرد: این بازدید در راستای تقویت ارتباط میان صنعت و دانشگاه است و نخبگان پژوهشگر نظرات خود را برای افزایش کیفیت محصولات و بازدهی هر چه بهتر زمان تولید به سازمان ایمیدرو ارائه دادند. 

وی یادآور شد: از دیگر اهداف این بازدید تهیه پروپوزال های مقاطع ارشد و دکترا در مقوله فرآیند خط تولید و بازدهی آن بوده تا محققان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی از نزدیک با معضلات خط تولید طلای زرشوران آشنا شوند.

 انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید