توجه به اولویت توسعه کلینیک های دندانپزشکی ویژه فرهنگیان

0

معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از ساخت و توسعه مراکز درمانی و دندانپزشکی در آینده نزدیک برای سراسر کشور خبرداد.

سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی ؛ پیرامون ارائه خدماتی درمانی و دندانپزشکی ویژه فرهنگیان گفت: آموزش و پرورش توسعه کلینیک‌های دندانپزشکی را در اولویت کاری قرار داده است.

بطحایی اظهار کرد: ساخت و توسعه  مراکز درمانی و دندانپزشکی برای پوشش تمامی فرهنگیان سراسر کشور در آینده نزدیک محقق شده و استان های آن اعلام می شود.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های وزارت آموزش و پرورش را در ارائه بهینه خدمات درمانی ، توسعه کلینیک های دندانپزشکی است، ادامه داد: در این راستا روز پنجشنبه بهره برداری از بزرگترین کلینیک تخصصی دندانپزشکی فرهنگیان شرق کشور  انجام شد.

بطحایی عنوان کرد:  راه اندازی  این مراکز درمانی در سال جاری و سال 96 ادامه داشته و ارایه خدمات درمانی به فرهنگیان ارتقا پیدا می کند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه خدمات دندانپزشکی در بیمه تکمیلی پوشش داده نشده است، گفت: برای اینکه بتوانیم این خدمات را به تدریج برای فرهنگیان فراهم کنیم توسعه کلینیک‌های دندانپزشکی در دستور کار قرار گرفته است.

وی در مورد کلینیک دندانپزشکی فرهنگیان مشهد گفت: این کلینیک دارای 20 دستگاه یونیت تخصصی می باشد که در دو نوبت با حضور پزشکان متخصص به کلیه فرهنگیان با تخفیف ویژه خدمات رسانی می کنند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید