تورهای توریستی مخصوص «فیلم بازها»!

0

گیگر:

806600_928.jpg

از رم تا لس آنجلس،بمبئی تا توکیو تورهایی به راه افتاده اند که رویای سینما دوستان را به واقعیت می رسانند و امکان تماشای پشت صحنه فیلم ها را برای عاشقان بی چون چرای سینما فراهم می کنند.

وب‌سایت توریسم آنلاین: استودیوهای مطرح فیلم سازی سالانه تعداد قابل توجهی فیلم را تولید و پخش می کنند تا شاید بتوانند عاشقان فیلم را راضی نگه دارند. از رم تا لس آنجلس،بمبئی تا توکیو تورهایی به راه افتاده اند که رویای سینما دوستان را به واقعیت می رسانند و امکان تماشای پشت صحنه فیلم ها را برای عاشقان بی چون چرای سینما فراهم می کنند.

در ادامه با تورهای مطرح سینمایی آشنا می شویم:

استودیو “برادران وارنر” در لس آنجلس شبیه به یک پارک مهیج است که در آن بازدیدکنندگان این تور امکان بازدید از پشت صحنه های فیلم های قدیم و جدید را دارند و برای ورود هر نفر بزرگسال ۶۵ دلار و کودکان ۸ سال به بالا ۵۲ دلارباید پرداخت شود.


استودیوی “چینه چیتا” در رم که فیلم های کلاسیک مشهوری تاکنون در آن تولید شده است.در این استودیو علاوه بر پشت صحنه فیلم ها ،لباس های فیلم های قدیمی هم به نمایش در آمده است.هر بزرگسال ۲۱دلار و هر کودک ۶ سال به بالا ۱۰ دلار برای ورود پرداخت می کند.


استودیو “وتا” در ولینگتون-نیوزیلند- که امکان تماشای پشت صحنه فیلم “هابیت” با پرداخت ۱۷ دلار برای بزرگسال و ۸ دلار برای کودکان بالای ۶ سال فراهم است.


شهرک سینمایی فرانسوی ها در “سن دنی”-شمال پاریس- قرارگرفته و تور ۴۵ دقیقه ای آن برای بزرگسالان ۱۶ دلار و برای کودکان ۱۰ دلار هزینه دارد.

شهر فیلم یا بالیوود در “بمبئی” که بیشتر فیلم های هندی درآن ضبط می شود و از سال ۲۰۱۴ تورهای بازدید از آن نیز فراهم شده و سالانه ۱۰۰ فیلم در آن تولید می شود.۲ ساعت بازدید از بالیوود ۸ دلار هزینه دارد.


استودیوی فیلم “اطلس” در مراکش یکی از بزرگترین استودیوهای فیلم در دنیاست که برای ورود به آن ۱۳ دلار –بزرگسال- و ۹ دلار –کودکان- هزینه باید پرداخت.


موزه “جیبلی” در توکیو-ژاپن- که برای ورود به آن ۹ دلار –بزرگسال- و ۳ دلار-کودکان- باید پرداخت شود.


برای ورود به فیلم پارک “بابلسبورگ” –آلمان- هر بزرگسال ۲۳ دلار و کودکان زیر ۱۶ سال ۱۵ دلار پرداخت می کنند.

تورهای توریستی مخصوص «فیلم بازها»!

نوشته تورهای توریستی مخصوص «فیلم بازها»! اولین بار در های برگ | مجله اینترنتی برتر پدیدار شد.

لینک مطلب

پاسخ دهید