توزیع کتاب های درسی از 20 شهریور/ ارائه 73 لوح فشرده به همراه کتابها

0

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی از توزیع کتابهای درسی از 20 شهریور ماه در سراسر کشور بجز استان تهران و البرز خبرنگار داد.

در این مراسم طلایی با بیان اینکه امسال بیش از 140 عنوان کتاب در بازه زمانی محدودی تهیه شده گفت: این امر با همکاری جهاد گونه تمامی همکاران در سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی محقق شد تا دانش‌آموزان بدون هیچگونه مشکلی اول مهر ماه سر کلاسهای درس حاضر شوند.

وی با اشاره به اینکه 134 میلیون شمارگان کتاب در بیش از هزار عنوان تهیه شده است عنوان کرد: شیوه توزیع کتابهای درسی در سال تحصیلی آینده برای متوسطه اول و دوم از طریق کتاب فروشی‌ها و برای مقطع ابتدایی و پیش دانشگاهی از طریق مدارس انجام می‌شود.

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی اظهار کرد: فرآیند توزیع از 15 شهریور ماه آغاز شده و 20 شهریور ماه در سراسر کشور در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد، البته در استان البرز و تهران 22 شهریور ماه زمان دریافت کتابهای درسی برای دانش ‌آموزان تعیین شده است.

وی در خصوص تمدید مهلت ثبت نام گفت: امسال در دوره ابتدایی 2 بار تمدید مهلت ثبت نام داشتیم و همچنان هم خانواده‌ها می‌توانند نسبت به این مسئله اقدام کنند.

طلایی آخرین مهلت تمدید ثبت نام کتابهای درسی 12 شهریور ماه است و پس از این تاریخ چنانچه خانواده‌ها با تأخیر نسبت به ثبت نام اقدام کنند فرآیند تحویل کتابها با تاخیر برای آنها انجام می‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید