توزیع 130 میلیون جلد کتاب درسی از 15 شهریور ماه / پیش‌بینی 156 برنامه در جهت اجرای سند تحول بنیادین

0

وزیر آموزش و پرورش گفت: 130 میلیون جلد کتاب درسی از 15 شهریور ماه توزیع می‌شود که امور چاپ و آماده سازی آن از ماه‌های پیش انجام شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی ؛ فانی وزیر آموزش و پرورش در دومین روز از سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور بیان داشت: اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور میراث ماندگاری از شهید رجایی بوده که امروز دومین روز از این اجلاس با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس است.

فانی اظهار کرد:‌ قطار تغییر نظام آموزش و پرورش امسال به پایه دهم رسید و لذا این وزارت‌خانه اقدامات فراوانی برای آماده‌سازی مدارس انجام داده است. همچنین در نظام جدید متوسطه دوم 4 کتاب جدید و سرفصل‌های درس انسان و محیط زیست، تفکر و سواد رسانه، کار آفرینی و پایگاه تولید، درس انسان و سلامت اضافه شده است.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: حدود 130 میلیون جلد کتاب درسی از 15 شهریور ماه توزیع می‌شود و امور چاپ و آماده سازی آن از ماه‌های پیش انجام شده است. 

وی ادامه داد: در برنامه ششم توسعه اجرای سند تحول مبنای کار قرار گرفته  و راهبردهای آموزش و پرورش که اجرای این سند است در هیات دولت به تصویب رسیده که امیدواریم در طول برنامه ششم و هفتم این سند را به مرحله اجرایی برسانیم.

این خبر در حال تکمیل است.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید