توسعه مراکز نیروی انسانی غیردولتی/ درخشش دانش آموزان غیردولتی در عرصه علم آموزی

0

رییس سازمان مدارس غیر دولتی گفت: دانش آموزان مدارس غیردولتی با بهره گیری از روش های متنوع آموزشی نتایج قابل قبولی در عرصه های علم آموزی داشته اند.

رییس سازمان مدارس غیردولتی با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی آموزش و پرورش کیفیت بخشی بوده و این استراتژی در این سازمان در اولویت قرار دارد، گفت: برای مدارس غیردولتی شاخص هایی معرفی شده تا به این وسیله تمام مدارس تحت پوشش این سازمان شامل مدارس غیر دولتی هیات امنایی و آموزش از راه دور با کیفیت بالایی در نظام تعلیم وتربیت فعالیت کنند.

وی ادامه داد: برنامه های متعددی برای افزایش توانمندی معلمان غیردولتی با ارائه دوره های آموزشی برای آنان درنظر گرفته شده است.

گرد عنوان کرد: امیدواریم در آینده شاهد توسعه مراکز نیروی انسانی غیر دولتی بیش از پیش باشیم زیرا توسعه جایگاه علم آموزی یکی از ارکان اصلی در نظام آموزش و پرورش است.

رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی اظهار کرد: دانش آموزان مدارس غیردولتی با بهره گیری از آموزشهای متنوع که در این مدارس داده می‌شود، نتایج درخشانی در مقاطع مختلف کسب کردند.

وی یادآور شد: فناوری‎های نوین یکی از ارکان اصلی در روشهای تدریس مدارس غیر دولتی به شمار می‌رود و با استفاده از نیروهای توانمند سعی در توسعه این روشها داریم.

گرد با بیان اینکه باید تعامل آموزشهای رسمی و غیررسمی افزایش یابد گفت: به این وسیله الگویی از آموزشهای کار آمد در نظام تعلیم وتربیت ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید