تولید سیستم جدید برای پوشش NFC و LF

0

تولید سیستم جدید برای پوشش NFC و LF

برای مدت های بسیاری است که متخصصان و شرکت ها به دنبال تولید آنتن،روتر و اکتیوهایی با حجم و مصرف جریان پایین هستند.این قطعات می تواند امکانات تبلت و گوشی های موبایل را بسیار ارتقاء دهد.ارتباط های بیسیم مهمترین قسمت در تجهیزات همراه هستند.کمپانی های اروپایی در راس این هرم قرار گرفته اند به دنبال تولید تراشه هایی به منظور بهبود همه شرایط در Device های مذبور هستند.

 

آخرین دستاورد مربوط به شرکت Ineltek UK است.این برند موفق به تولید آنتن های مجتمع شده است که در عین حال قادر به پوشش دوگانه هستند. Premo 2D1D15 می تواند به صورت همزمان در اختیار NFC و LF ارتباطی قرار گیرد.در مرحله اول این آنتن قادر به پوشش فرکانس های پایین 125 کیلوهرتز است و در قسمت دیگر آن فرکانس های بالا 13.56 مگاهرتز را پوشش خواهد داد.این آنتن کوچک و جمع و جور در دمای 40 الی 85 درجه قادر به فعالیت پایدار است.

جا دارد در اینجا مجددا به ویدئوهای جدید که در مورد جدا کردن آنتن های NFC منتشر شده است اشاره کنیم.لطفا ضمن جلوگیری از انتشار این ویدئوها،مطئن باشید که قطعه مذبور تنها یک آنتن ساده است.امیدواریم پس از عرضه این آنتن برخی از افراد شایعه پراکن و غیر عادی،آن را بمب کنار جاده ایی و یا وسیله ایی برای جاسوسی معرفی نکنند!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید