توییتر ۱۰۰۰۰۰ شماره تلفن و ایمیل کاربرانش را لو داد

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، توییتر در بلاگ خود اعلام کرد که مشکل پیش آمده باعث لو رفتن پسورد کاربران نشده و اکانتی نیز در دسترس دیگران قرار نگرفته است و این تنها شماره تلفن‌ها و ایمیل‌ها بوده که توسط این باگ لو رفته است. توییتر همچنین اعلام کرد که مخاطبانی که این باگ باعث مشکل در اکانت آن‌ها شده است، را شناسایی کرده و اکانت‌هایی که با آن‌ها تماس برقرار نشده، مشکلی ندارند.  
 
Michael Coates،‌ رییس بخش امنیت توییتر در این باره اعلام کرد:
 
ما این حادثه را جدی می‌گیریم و از رخ دادن آن متاسفیم. هر اکانتی که با استفاده از این باگ سعی کرده باشد به اکانت دیگران دسترسی پیدا کند و شماره تلفن و ایمیل آن‌ها را پیدا کند، به طور کامل معلق شده و همچنین به مراجع قانونی برای بازجویی و بررسی این موضوع رجوع داده خواهند شد.  
 
هر چند این باگ چندان بزرگ نیست، ولی توییتر معتقد است این فرصت خوبی است تا امنیت اکانت خودتان را مجددا بررسی کنید. این شرکت در اواسط سال ۲۰۱۳ قابلیت فعال کردن دو مرحله‌ای را با کمک SMS در اختیار کاربران قرار داده بود. برای فعال کردن این قابلیت در اکانت خود وارد بخش Privacy And Security در گوشی‌تان شویدو قابلیت Login Verifaction را روی حالت فعال قرار دهید.
 

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

منبع: زومیت

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید