تکذیب همکاری یک عضو فتنه با دانشگاه آزاد ورامین

0

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین گفت: با بررسی سوابق ضد امنیتی فرد درخواست‌دهنده تدریس در این دانشگاه درخواست وی قطع و همکاری‌اش تکذیب می‌شود.

شیبانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛ با اشاره به تکذیب فعالیت علمی محرومین امنیتی فتنه سال 88 در این دانشگاه اظهار داشت: بر اساس قوانین ابلاغیه وزارت علوم به دانشگاه‌های سراسر کشور هر کسی حق ارائه درخواست تدریس در مراکز آموزش عالی را داشته و این کار با بررسی هیئت علمی و کادر آموزشی انجام می‌شود.

وی یادآور شد: این محکوم امنیتی با پر کردن فرم مبنی بر تدریس در این دانشگاه سوابقش بررسی شده که به دلیل وجود سابقه امنیتی و مسئله‌دار با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران درخواست همکاری‌اش با این دانشگاه رد شد.

متن تکذیبیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین به شرح ذیل است:

با سلام و درود به روح مطهرسالار شهيدان عالم حضرت اباعبدالله الحسين علیه السلام و یاران باوفایش و با آرزوی قبولی عزاداري همه عاشقان و دلدادگان به ساحت نورانی اهل بیت علیهم السلام به اطلاع مخاطبان محترم می رساند در خصوص درج مطالبی در برخی رسانه ها با موضوع همکاری خانم هنگامه شهیدی با این مجموعه دانشگاهی ،موارد ذیل جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌گردد:

1. دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین پیشوا به عنوان جامع ترین و بزرگترین دانشگاه جنوب شرق استان تهران  با بهره مندی از استادان مجرب و اعضا هیات علمی متعهد و متخصص در رشته های مختلف افتخار میزبانی علمی مشتاقان به تحصیلات تکمیلی را داشته و در این مسیر توانسته است خدمت کوچکی به مردم شریف دیار پانزده خرداد انجام دهد و عضویت  مشارالیها  در مجموعه هیات علمی این واحد دانشگاهی تکذیب میگردد و مطالب منتشر شده دراین خصوص خلاف واقع می باشد.

2. با عنایت به گستردگی رشته های متنوع این مجموعه عظیم علمی و فرهنگی در هر سال تحصیلی افراد متعددی در خواست تدریس به عنوان مدرس مدعو ارائه می دهند و بدوا توسط گروه آموزشی مربوطه به صورت موقت بکارگیری می شوند و استمرار همکاری منوط به تاییدیه های علمی و نظارتی بوده که در سال تحصیلی جدید با عنایت به عدم نیاز  دانشگاه بدلیل جذب هیات علمی واجد صلاحیت  در سال تحصیلی جدید و راه اندازی سامانه صدور شناسه با نظارت مسقیم سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه همکاری مدرسان مدعو موقت تعلیق و نامبرده هیچگونه همکاری با این واحد دانشگاهی در سال تحصیلی جاری ندارد.

3. توقع بر این است اصحاب محترم رسانه قبل از انتشار اخباری که منجر به تشویش افکار عمومی می‌گردد با تإسي به سیره ائمه معصومين علیهم السلام  حفظ وحدت و آرامش جامعه اسلامی را سرلوحه کار خود قرار داده و با تبعیت از فرامین رهبری معظم انقلاب اختلاف نظر را در مسیر منافع ملی و پیشبرد اهداف متعالی بکار گیرند و دانشگاه‌ها را متهم به موضوعات بی اساس ننمایند و اعتماد استادان و دانشجویان عزیز را به مبانی وحدت ملی و اسلامی خدشه دار ننمایند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید