تکذیب هک کاربران از سوی نیروهای مسلح

0


تکذیب هک کاربران از سوی نیروهای مسلح

اتاق خبر 24: 

سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور عنوان داشت: اینکه رسانه‌های خارجی ادعا کرده‌اند که سپاه پاسداران اقدام به هک کاربران گوگل درایو می‌کند کذب محض است.

وی ادامه داد: در سیاست‌های کلان کشور در حوزه فضای مجازی آنچه که در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسیده آمادگی و قدرت پاسخ به حملات به عنوان یکی از مولفه‌ها این عرصه است تا بتوان به تهدیداتی که از سوی ارتش‌های سایبری علیه ما شکل می‌گیرد پاسخ داده شود.

سرتیپ جلالی در این رابطه به وظیفه سازمان مطبوعش اشاره کرد و افزود: در همین رابطه وظیفه دفاعی به سازمان پدافند غیرعامل واگذار شده و در زمینه پاسخ به این تهدیدات هم ظرفیت‌هایی در درون نیروهای مسلح دیده شده تا بتوانند نیازهای ما را تأمین کنند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل همچنین به مسئولیت خطیر وزارت اطلاعات  در این موضوع اشاره کرد و بیان داشت: به منظور پایش اطلاعاتی در فضای سایبری که عمدتا مباحث جاسوسی را در بر می‌گیرد وزارت محترم اطلاعات مسئولیت مهم این حوزه را بر عهده گرفته است.

سردار جلالی در پایان خاطرنشان کرد: اینکه به طور مشخص سپاه پاسداران اقدام به هک کاربران عادی در فضای مجازی می‌کند کاملا کذب بوده و اینجانب آن را تکذیب می‌کنم.

گفتنی است، چندی پیش رسانه‌های بیگانه در اقدامی هماهنگ ادعا کرده بودند که سپاه پاسداران اقدام به هک کاربران محیط ابری “گوگل درایو” می‌کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید