تکنولوژی GPON به زودی در ایران

0

تکنولوژی GPON به زودی در ایران

بازار تجهیزات مخابراتی در کشور به دلیل شرایط انحصاری شاهد رقابت چندانی نیست و عمده تجهیزات مورد استفاده توسط سازمان های مرتبط نیز با در نظر گرفتن همین شرایط وارد کشور می شوند. با این حال استفاده از تجهیزات روز دنیا و حضور این محصولات در کشور می تواند در بلند مدت باعث افزایش کیفیت و بهبود تجربه کاری کاربران نهایی گردد. شركت وردسان با هدف ارائه خدمات و تامين تجهيزات در زمينه شبكه هاي كامپيوتري فعاليت خود را از سال 1384 آغاز نموده و اخیرا سری جدید محصولاتی را وارد بازار کشور خواهد کرد.

رسالت  این شرکت ارائه خدمات و راهکار و تامين تجهيزات پيشرفته شبکه های کامپیوتری، مطابق با استانداردهاي جهاني و به روز دنيا هست و در این راستا دارای نمایندگی انحصاری محصولات اکتیو شبکه  IP-COM چین، نمایندگی رسمی محصولات پسیو شبکه Schneider Electric فرانسه و نمایندگی انحصاری محصولات پسیو SUNET تایوان  است و در  سمیناری که اخبرا برای معرفی نسل جدید محصولات آنها برگزار شد هم قصد دارد به ارائه تکنولوژی GPON با همکاری کمپانی BDCOM بپردازد.

شرکت وردسان به دلیل قیمت رقابتی محصولات، ارائه تکنولوژی های روز دنیا، کیفیت بالا،ارایه خدمات بسیار مناسب و با کیفیت مطلوب مصرف کننده و همچنین گارانتی 3 ساله و گارانتی تعویض سال اول بدون قید و شرط، توانسته است سهم قابل توجهی در تامین رضایت مندی و تامین نیازهای مشتریان خود در بازار تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه را کسب نماید و با ارائه خدمات مناسب پشتیبانی لازم از مشتریان خود را انجام دهد و پروژه های بزرگی را در سراسر کشور اجرا نماید و از جمله شرکت های موفق در زمینه تامین تجهیزات و ارائه ی خدمات در بستر سازی شبکه و IT در ایران باشد.

شرکت وردسان ارائه دهنده تجهیزات پسیو Schneider Electric در سه بخش تجهیزات فیبرنوری، تجهیزات مسی و اکسسوری های مربوطه است که بر طرف کننده نیازهای زیر ساختی شبکه های کامپیوتری است. تجهیزات اکتیو IP-COM هم شامل سوئیچ های شبکه، اکسس پوینت ها و اکسس پوینت کنترلر می باشد که در رده SMB بوده و به خاطر قیمت رقابتی و کیفیت بالایی که داراست با استقبال خوبی از طرف بازار رو به رو شده است. در این سمینار هم در راستای چشم انداز آتی و نیازهای آینده ایران اسلامی در حال ورود به ارایه راهکار و تامین تجهیزات حوزه FTTX و تکنولوژی و پروتوکل GPON می باشد که با دعوت از مدیران FCP ها و سایر شرکت های فعال در این حوزه است. در این برنامه عنوان شد با ورود تکنولوژی FTTX/GPON توسط وردسان به ایران سرعت اینترنت تا 300 برابر افزایش یافته است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید