تیم‌کوک: مایکروسافت سرفیس‌بوک یک محصول شکست خورده است!

0

iPad-Pro-1-1024x676

گویا اپل این‌روزها برای تبلیغ iPad Pro جدید سخت مشغول تلاش است، تیم‌کوک مدیر عامل اپل دیروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد که iPad Pro جایگزینی برای لپ‌تاپ است. اما اگر واقع‌بین باشیم خواهیم دریافت که iPad Pro هیچ‌گاه نمی‌تواند جایگزین یک کامپیوتر باشد.

iPad Pro با حافظه‌هایی کمتر از 128 گیگابایت عرضه می‌شود، صفحه‌کلید آن تنها در یک زاویه قابل استفاده است و به‌جز چند صد برنامه دیگر برنامه‌های App Store از iPad Pro پشتیبانی نمی‌کنند. حال این‌که چگونه تیم‌کوک فکر می‌کند این تبلت می‌تواند جایگزین یک PC باشد، مشخص نیست.

او در یک سخنرانی دیگر در دانشگاه Trinity College بیان کرده است: ” iPad Pro جایگزین مناسب برای یک لپ‌تاپ و یا نوت‌بوک است، شما اگر یکی از آن را داشته باشید نیاز به استفاده از وسایل دیگر به‌جز تلفن‌همراه ندارید.”

او هم چنین در رابطه با رقیب ساخته مایکروسافت محصول خود یعنی سرفیس‌بوک این‌چنین بیان می‌کند که: سرفیس‌بوک وسیله‌ای است که سعی می‌کند کار زیادی را انجام دهد، این محصول سعی می‌کند یک تبلت و یا یک لپ‌تاپ باشد اما در حقیقت هیچ‌کدام از آن‌ها نیست. این محصول شکست‌ خورده است. سه سال قبل تیم‌کوک محصولات هیبریدی را به تمسخر گرفته بود، او بیان کرده بود که شما می‌توانید که یک یخچال و یک تستر را با هم ادغام کنید اما مطمئنا این امر مورد رضایت کاربران نخواهد بود. اما در حال حاضر شاهد محصولی هستیم که خود تیم‌کوک دوست دارد آن‌را هیبریدی به نامیم، به احتمال زیاد تیم‌کوک دچار توهم شده است!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید