تیم ملی در شوک؛ کارلوس کروش و بیماری سخت معده

0

ورزش > فوتبال ملی – کارلوس کروش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیماری سختی مواجه شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یک خبر بد، باعث نگرانی اعضای تیم ملی فوتبال شده است. کارلوس کروش دچار بیماری سختی شده. بیماری معده او موضوعی است که چند روز قبل خبرآنلاین از آن خبر داده بود. ایـــنـــجـــا
حالا این موضوع دوباره مطرح و باعث نگرانی در تیم ملی شده است. کروش اخیرا دو جلسه از تمرینات تیم ملی را پشت درهای بسته برگزار کرد که این موضوع با انتقادهای زیادی همراه شد. اما مدتی بعد، مشخص شد که علت اصلی برگزاری تمرینات ایران پشت درهای بسته چه بود. خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که کروش در دو جلسه تمرینی ایران غایب بود و به همین دلیل مسئولان تصمیم گرفتند تمرینات را پشت درهای بسته برگزار کنند. علت غیبت کارلوس هم بیماری اش بود. سرمربی تیم ملی گویا با مشکلات جدی معده روبرو شده است.
به گفته پزشک ها، استرس بیش از حد باعث شده تا این مربی پرتغالی با مشکلی حاد در دستگاه گوارشی اش روبرو شود. او حتی اخیرا از درد زیاد معده، به پزشک مراجعه کرده است. کروش به نزدیکان خود گفته در این مدت استرس و فشار زیادی را تحمل کرده و به همین دلیل بیمار شده است. او حتی برای حضور در یکی از جلسات تمرینی مجبور شد چند قرص مصرف کند تا مشکلش رفع شود و بدون درد در تمرین حاضر شود. در واقع پس از بهتر شدن حال این مربی، سرانجام تمرینات تیم ملی برای خبرنگاران باز شد. پزشکان به کروش هشدار داده اند که باید استرس خود را کاهش دهد وگرنه با مشکلات حادتری روبرو می شود. سرمربی تیم ملی البته تا اینجا توصیه پزشک ها را زیاد جدی نگرفته است و همچنان به خاطر تیمش می جنگد. همه در تیم ملی نگران کارلوس کروش هستند و از این مربی خواسته اند تا به سلامتی اش هم فکر کند.
بیماری سخت معده زمانی به سراغ سرمربی تیم ملی آمده که ایران برای صعود به جام جهانی بیش از هر زمان دیگری به حضور او احتیاج دارد.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید