ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه قرآن و حدیث تمدید شد

0

پذیرش دانشجو از میان علاقه‌مندان به تحصیلات دانشگاهی غیر حضوری و اینترنتی در رشته‌های علوم و معارف قرآن و علوم حدیث تا 13 آبان تمدید شد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛ مسلم خرمشاد مدیر روابط عمومی مرکز آموزش الکترونیکی با اعلام این خبر گفت:  پیرو اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام تا روز چهارشنبه 13 آبان ماه ادامه دارد و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org نسبت به دریافت دفترچه راهنما وثبت نام در رشته‌های مجازی دانشگاه قرآن و حدیث  در دو رشته علوم حدیث  با کد23689، و رشته علوم و معارف قرآن با کد 23690 اقدام نمایند.

وی در ادامه تشریح کرد: شرایط جذب دانشجو در این دوره بدون کنکور، بدون آزمون ورودی و صرفاٌ بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی) می‌باشد و در پایان تحصیلات  مدرک رسمی کارشناسی  معتبر و مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به فارغ التحصیلان اعطا خواهد شد.

دسترسی به محتوای دروس بدون محدودیت زمان و مکان، ارائه معافیت تحصیلی برای برادارن، امکان تحصیل همزمان با دیگر رشته‌های دانشگاهی، برگزاری ازمون‌ها در بیش از 50 حوزه داخل و خارج از کشور از ویژگی های تحصیل در این مرکز می باشد.

مدیر روابط عمومی  مرکز  در پایان راجع به شرایط اختصاصی ثبت نام  تشریح کرد: داشتن ديپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قديم آموزش متوسطه و يا گواهينامه دوره پيش دانشگاهي كه حداكثر تا تاريخ 30/11/94 اخذ شود و يا داشتن مدرك كارداني (فوق ديپلم) براي كليه متقاضيان الزامي مي‌باشد.

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی  اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید